רכילות+

נועה תשבי לוהטת על סט הצילומים

השחקנית עצרה לביקור מולדת קצרצר לטובת צילומים לקמפיין תכשיטים וזמן איכות בשמש של ישראל. אבל רגע לפני שאתם יוצאים לחפש אותה ברחבי המדינה, שתדעו שהיא כבר המריאה עם הבעל והבן הקטן לחוף קסום ביוון

התעייפת מהמדרגות? נועה תשבי (דימה רינשטיין	)
התעייפת מהמדרגות? נועה תשבי

 

יש סלבס שאנחנו תמיד שמחים לפגוש, במיוחד כאלה שעזבו אותנו לטובת ההצלחה המסחררת בחו"ל, אבל עדיין זוכרים איפה השורשים שלהם וקופצים מדי פעם לביקור מולדת. נועה תשבי למשל, היא דוגמה מצוינת לכך. השחקנית הגיעה לארץ וכהרגלה הספיקה לשלב ביזנס, פלז'ר ומסתבר שאפילו קצת כושר, כשהמעלית נתקעה באמצע יום הצילומים והיא נאלצה לרדת ברגל חמש קומות בעודה מחזיקה את נעלי העקב בידה ונועלת את נעלי הבית של המלון. טוב, מזלך שזה לא היה לעלות.

 

לא תנגני לנו משהו? (דימה רינשטיין	)
לא תנגני לנו משהו?

 

אתמול (ב') הגיעה תשבי להצטלם לקמפיין האופנה והתכשיטים החדש של המעצבת מיכל נגרין ולמרות שנאלצה לדחות את הצילומים בשלוש שעות מכיוון שארי, בנה הקטן, לא הרגיש טוב, היא הפגינה נונשלנטיות אמיתית ולא נראתה מוטרדת או בלחץ, אלא מהממת כתמיד. שתדעי לך שאנחנו ממש אוהבים אימהות כמוך!

 

אבל רגע, לפני שאתם ממהרים לצאת ולחפש אותה ברחבי תל אביב, תשבי, בן זוגה רוס סינקל וארי הקטן כבר תפסו טיסה למיקונוס ויעבירו שם את השבוע הקרוב בדירה ששכרו מבעוד מועד. טוב, ברור לך שאנחנו מחכים לתמונות משפחתיות מחוף הים, כן?

 

המבט שלך אומר הכל (דימה רינשטיין	)
המבט שלך אומר הכלדימה רינשטיין

 

שרה לנו סולו?  (דימה רינשטיין	)
שרה לנו סולו?

 

צילום: דימה רינשטיין

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018