ריחו"ל

בלייק לייבלי: "אני אוהבת את ריאן רוב הזמן"

השחקנית היפה חשפה את הבלופים שמאחורי הציוצים של בעלה, השחקן ריאן ריינולדס, והוסיפה שהוא עושה את זה בעיקר כדי להצחיק אותה ושאלו הרגעים שהיא הכי אוהבת אותו. אה, כן, נראה גם שיש לה פחד מעין הרע והיא בהחלט נזהרת בהצהרות האהבה שלה

די, נו, רואים שאת מתה עליו! ריאן ריינולדס ובלייק לייבלי (צילום: gettyimages)
די, נו, רואים שאת מתה עליו! ריאן ריינולדס ובלייק לייבליצילום: gettyimages

 

אין ספק שמרגישים את ט"ו באב באוויר. אז אומנם יש עוד שבוע עד לחגיגות הרשמיות של יום האהבה, אך יש זוגות שלא צריכים לחכות לתאריך מסוים, הם חוגגים את אהבתם הגדולה כל הזמן, או לפי בלייק לייבלי (29) "רוב הזמן". טוב, אנחנו מקווים שחסמת לריאן את הגישה לאינטרנט, בכל זאת, שלא יתבאס.

 

בלי גלגולי עיניים, אה?  (צילום: gettyimages)
בלי גלגולי עיניים, אה? צילום: gettyimages

 

כנראה שלייבלי פתחה את השבוע ברוח שטות, וזה בא לידי ביטוי כשהשחקנית האופנתית חשפה לעיני כול את העובדה שבעלה ריאן ריינולדס (40) ממציא את רוב הציוצים שלו בטוויטר. בלייק סיפרה למגזין "גלאמור" ש"בכל פעם שהוא מתחיל ציוץ ב'הבת שלי' הוא אף פעם לא מתכוון אליה, הוא ממציא הכול". היא עצרה, חייכה חיוך חולמני והוסיפה: "הוא יצייץ את כל הציוצים האלו רק בשביל לגרום לי לצחוק, אבל וואו, אני כל כך מאוהבת בו כשהוא כותב את הדברים האלו". לייבלי מיד מיהרה לתקן את דבריה: "זאת אומרת, אני מאוהבת בו רוב הזמן, אבל במיוחד ברגעים כאלה".

 

כשנשאלה לייבלי לגבי בחירת המילים "רוב הזמן" מיהרה להתגונן והסבירה: "אמרתי 'רוב הזמן' בגלל שאם אומר שאני כל כך מאוהבת בו כל הזמן יגלגלו את העיניים ויאמרו 'אוי, החיים שלה כל כך טובים, היא כזו מושלמת' אז זה מנגנון ההגנה שלי". בקיצור, את מפחדת מעין הרע. עזבי אותך, שרשרת שום, שריפת מרווה, קצת מלח - ואת מוגנת.

 

משפחתיים. לייבלי, ריינולדס והבנות (gettyimages)
משפחתיים. לייבלי, ריינולדס והבנותgettyimages

 

לייבלי ממשיכה להתעקש שאין לה חיים מושלמים. "זה שטויות" היא אומרת ומוסיפה: "מה שרואים בתקשורת זה לא החיים האמיתיים, חוץ מזה שכל לילה לפני ריאיון יש לי חרדות נוראיות, אני חושבת איך יציגו את המילים שלי. האם הכותרת תהיה 'יש לה חיים מושלמים' או שאולי בכלל 'החיים שלה מתפוררים'? אי אפשר לדעת מה יוציאו מכל ריאיון".

 

ריינולדס ולייבלי נישאו בשנת 2012 לאחר שנה של זוגיות ויש להם שתי בנות, ג'יימס (2) ואינס (10 חודשים). בעבר, כשהתראיינה לייבלי למגזין "מארי קלייר", סיפרה כי היא מאוד רוצה משפחה גדולה ואמרה "אם הייתי יכולה לירוק ערימה של ילדים הייתי עושה את זה". אוקיי, הכי קלאסי שלך, אבל אנחנו בעד, הגיע הזמן לצרף אח קטן (כן, הפעם בן) לקטנות שבבית.

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018