ריחו"ל
על אפך ועל חמתך: ג'ניפר גארנר וחמותה מבלות יחד
השחקנית בילתה יום כיף עם אמו של בעלה לשעבר, השחקן בן אפלק, ולמעשה שברה את נוהל התמודדויות עם פרידה הרגיל הכולל טישו, בכי והמון גלידה, ועשתה זאת כשהיא מחוייכת וקורנת מאי פעם

הלכנו לחפש תמונות עם אמא שלנו. ג'ניפר גארנר וכריס בולדט  (splash news)
הלכנו לחפש תמונות עם אמא שלנו. ג'ניפר גארנר וכריס בולדט splash news

 

בזמן שאנחנו מכירים רק דרך אחת להתמודד עם פרידה וזה בעיקר עם בכי ומזון משמין ומנחם, יש כאלה, כמו ג'ניפר גארנר (45), שהורסות לכולנו את חוויית הפרידה. אז אם זה לא מספיק שהיא ובעלה לשעבר, השחקן בן אפלק (44), מבלים יחד בסבבה, גארנר העבירה יום כיף עם חמותה (לשעבר), אמו של אפלק. יופי, גרמת לנו להרגיש אחלה ייסורי מצפון כרגע.

 

מה ששלי שלך (splash news)
מה ששלי שלךsplash news

 

אתמול (ג') יצאו גארנר וכריס בולדט, אמו של אפלק, לטייל ברחבי קליפורניה ואם להיות ספציפיים אז במחוז ברנטווד, כשהן נראות כמו שתי חברות טובות,
או שאפילו נרשה לעצמנו לומר אם ובת. אה, ואם זה לא מספיק דביק אז במהלך הטיול אמו של אפלק הרגישה שהיא לא יכולה לסבול עוד את השמש המסנוורת ואילו גארנר, כלתה לשעבר וככל הנראה חלומה של כל חמות, הורידה את משקפי השמש שלה ונתנה לה. אגב, כל זה קרה בזמן שלפי השמועות אפלק ובת זוגתו החדשה, לינדזי שוקוס (37) יצאו לחופשה רומנטית יחד. אין, את פשוט נסיכה, ובינינו, גם חכמה. חשוב לשמור על סבתא מרוצה, אין לדעת מתי זה ישחק לטובתך.

 

לאתר ET נמסר על ידי מקור כי "היא איננה נבוכה ממערכת היחסים החדשה של אפלק". עוד הוסיף המקור ואמר: "ג'ן מנסה להמשיך בחייה, היא בחורה חזקה וכרגע היא לא בעניין של דייטים אלא נותנת את כל תשומת הלב לשלושת ילדיה". תגידי, זה יהיה מוזר מידי עם חמותך תשדך לך את השכן החדש שלה או משהו?

 

רק אל תשכחי להחזיר לי אותם (splash news)
רק אל תשכחי להחזיר לי אותםsplash news

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל