ריחו"ל

בטבעת זו: האם מיילי סיירוס התחתנה?

השחקנית העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה עם טבעת חשודה על הקמיצה. אגב, ככל הנראה הטבעת הנ"ל היא לא במקום, אלא בנוסף לטבעת האירוסים שאותה קיבלה מבן זוגה, השחקן ליאם המסוורת', לפני כשנה וחצי. בקיצור, אתם נשואים?

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אוקיי, אנחנו יודעים שממש חם בחוץ ויש מצב שזה גורם להזיות, זה הגיוני, אבל היי, יש לנו תמונות. מיילי סיירוס (24) צולמה משתכשכת בבריכה כשאת הקמיצה שלה מעטרת טבעת חשודה. כנראה שזה הזמן לציין שאנחנו זריזים, כנראה יותר ממיילי - שמחקה את התמונה מחשבון האינסטגרם שלה (ותודה לאל על צילומי המסך). ובכל זאת, אחרי חרושת השמועות סביב האירוסים שלה ושל בן זוגה החתיך, השחקן האוסטרלי ליאם המסוורת' (27), שאירעו ככל הנראה לפני כשנה וחצי, אנחנו מרגישים בשלים לכל בשורה.

 

הבדיחה עלינו, אה? מיילי סיירוס והטבעת (אינסטגרם)
הבדיחה עלינו, אה? מיילי סיירוס והטבעתאינסטגרם

 

השניים, שהחלו את דרכם הנאהבת והמשותפת אי שם בשנת 2009 ועברו יחד לא מעט עליות, ירידות, אירוסים והחזרת טבעות, מדגמנים לאחרונה זוגיות צמודה ודביקה מתמיד. טוב, כנראה שסיירוס לא סתם העלתה אמש (א') תמונה לאינסטגרם שלה שבה היא מחובקת עם הכלב המשותף וכתבה "אנחנו מתגעגעים אליך". לו רק היית כותבת "בעלי, אנחנו מתגעגעים אליך", הכל היה הרבה יותר פשוט.

 

השניים, כאמור, התארסו ככל הנראה לפני כשנה וחצי אך שמרו את זה בסוד. הודעה רשמית לא נמסרה עד לרגע זה. ואולם, על פי השמועות הרצות ברשת ביממה האחרונה - החתן בהחלט רשאי לנשק את הכלה. אז רגע, אתם נשואים? הייתה חתונה? איך פספסנו? בכל מקרה, השמחה שלכם היא השמחה שלנו. רק אל תצפו לצ'ק.

 

 

אולי תוציא לרגע את הידיים מהכיסים? ליאם המסוורת' (gettyimages)
אולי תוציא לרגע את הידיים מהכיסים? ליאם המסוורת'gettyimages

 

משפחה שכזו?
משפחה שכזו?

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018