רכילות+
נשבר לנו הלב: עמרי וקסניה נפרדו
הזוג הכי דביק בביצה החליט להפריד כוחות ולבטל את האירוסים, שנה וחצי לאחר שיצאו מבית האח הגדול וכחצי שנה לאחר הצעת הנישואים הרומנטית בכותל

שברתם לנו את הלב. עמרי בן נתן וקסניה טרנטול (ענת מוסברג)
שברתם לנו את הלב. עמרי בן נתן וקסניה טרנטולענת מוסברג

 

ממש כמו גל הפרידות שתקף אותנו בסוף השנה שעברה, עם ביטול אירוסיהם של אגם רודברג וגל אמיתי ומיד אחריהם עוז זהבי וליהי קורנובסקי, גם הפעם הצרות מגיעות בצרורות. כמה ימים לאחר ביטול האירוסים של מושיק גלאמין ובן זוגו ג'קי לולו, מגיע תורם של עמרי בן נתן וקסניה טרנטול שלא מיהרו לקבוע תאריך, ואחרי חצי שנה של אירוסים ביטלו את החתונה והפרידו כוחות. אנחנו כבר אמרנו לכם שאסור להתמהמה עם קביעת התאריך, נכון?

 

איך עשיתם לנו את זה? (רפי דלויה)
איך עשיתם לנו את זה?רפי דלויה

 

השניים הכירו בעונה השביעית של בית האח הגדול (לצד שי חי ותניה שעתידים לעמוד מתחת לחופה ממש בשבועיים הקרובים), שרדו את המגורים המשותפים ויצאו משם מחוזקים, מאוהבים ואף זכינו להתרגש עימם ברגע הכי מרגש, בו בן נתן כרע ברך ושלף בפני טרנטול את הטבעת הנחשקת. אך לא הכל ורוד ומסתבר שהזוגיות של השניים עלתה על שרטון והם לא ימשיכו לחלוק קורת גג משותפת אלא ייאלצו להיפרד מהדירה בגבעתיים, שם הם גרו באושר עם מיאל - הכלבה שאימצו יחדיו, וככל הנראה את ההבטחה של קסניה ש"בעוד שנה מהיום אנחנו הורים לשניים" הם כבר לא יצליחו לקיים. בן נתן מסר: "אין תגובה". האמת, עצוב.

 

  

כתב: יוני פרוים, צילום: ניצן דרור, עריכה: דפי מקל

כתב: יוני פרוים, צילום: ניצן דרור, עריכה: דפי מקל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אין לנו מילים.
אין לנו מילים.

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018