ריחו"ל

התקפי זעם: כוכב האנטומיה של גריי מאבד את זה

השחקן הלוהט (מסתבר שגם באופי) ג'סי וויליאמס, המוכר לנו בעיקר בתור ד"ר ג'קסון אייברי היפה, ממשיך להסתבך והפעם כשהוא מואשם בהתקפי זעם, איום על שכנים, רדיפה במכוניות ובעיקר בכך שהוא גורם נזק נפשי לילדיו. אוקיי ג'סי, מה לכל הרוחות עובר עליך?

ניסית לספר עד עשר ולעשות נשימות? ג'סי וויליאמס (gettyimages)
ניסית לספר עד עשר ולעשות נשימות? ג'סי וויליאמסgettyimages
 

 

איש חכם (או קצת מתוסכל ועצוב) אמר לנו פעם שהכי חשוב לדעת ממי להתגרש ולא עם מי להתחתן. אנחנו מודים שכששמענו את המשפט הזה הרמנו גבה, אבל עכשיו כשחושבים על זה, חבל שאותו איש חכם לא הפיץ את המסר הזה ברחבי הוליווד, אנחנו בטוחים שהוא יכל להציל לא מעט סלבס שעברו  גירושים מכוערים וביניהם אחד חתיך במיוחד, ג'סי וויליאמס (36) או בשמו המקצועי - ד"ר ג'קסון אייברי.

 

החתול השחור עדיין כאן. וויליאמס וארני דרייק-לי (gettyimages)
החתול השחור עדיין כאן. וויליאמס וארני דרייק-ליgettyimages

 

וויליאמס ואישתו לשעבר ארני דרייק-לי הודיעו שהם מתגרשים במהלך חודש אפריל האחרון, ובזמן שאנחנו חשבנו שזו תהיה פרידה ידידותית וברוח טובה,

השניים החלו להאבק בעזרת עורכי דין והמון השמצות ולהילחם על משמורת משותפת על שני ילדיהם. לפני כחודשיים הדיון היה סביב הטענות של וויליאמס שהתלונן שגרושתו לא מאפשרת לו להיפגש עם הילדים ואילו הפעם דווקא גרושתו היא זו שהחליטה להתסיס עוד את האווירה כשטענה שהשחקן חווה התקפי זעם, מאבד שליטה והיא איננה מוכנה לחשוף את ילדיהם לזה, כך נכתב אמש (ג') באתר TMZ. תגידו, מה לגבי יוגה, זה לא הולך אצלכם בהוליווד?

 

מסתבר שהבחור היפה שלנו מחליף נשים כמו גרביים לאחרונה, כך התגלה בממסכים החדשים והמעודכנים של הגירושים של השניים, מה שגרם לדרייק-לי לדרוש משמורת בלעדית על ילדיהם המשותפים סדי (4) ומייסיאו (2) בטענה כי הילדים חווים פגיעה רגשית מכיוון שוויליאמס חושף אותם לנשים החדשות בחייו (עד כה טוענת דרייק-לי כי הילדים הכירו אישה אחת בוודאות והיא סבורה שהיו עוד). היא הוסיפה וביקשה כי היא מבקשת שהשופט יורה לו להרחיק את הנשים מילידהם ולא להפגיש ביניהם עד שיהיה במערכת יחסים של שישה חודשים רצופים לפחות. זה אפשרי?

 

אז הכל תעלול יחצני? סדי ומייסיאו
אז הכל תעלול יחצני? סדי ומייסיאו

 

חכו, זה ממשיך להתדרדר: דרייק לי טוענת כי לוויליאמס יש התקפי זעם ונידבה מידע על תקרית שהיתה לפני כחודש עם השכן, כשבזמן שהשניים התווכחו נכנס וויליאמס למכונית, כששני ילדיו בפנים, והחל לרדוף אחרי השכן - תוך כדי שהוא מאיים להרוג אותו. רגע, מה? אייברי בחיים לא היה עושה את זה. כמובן שאם כבר פותחים אז עד הסוף - לכן החליטה אשתו לשעבר כי נמאס לה מכך שהוא מעלה לרשתות חברתיות תמונות של ילדיהם המשותפים והיא טוענת כי הוא משתמש בהם כדי "למנוע דיעות שליליות אודותיו בתקשורת". ואם זה לא מספיק אז לסיום היא היא טוענת כי הילדים מציגים סימני מצוקה ונזק פסיכולוגי. עצה שלנו - מהרו לקבוע תור ולא רק לילדים.

 

תיזהר שגם אפריל לא תדרוש משמורת מלאה
תיזהר שגם אפריל לא תדרוש משמורת מלאה

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018