ריחו"ל

כריס בראון: "ריהאנה ניסתה לבעוט בי, אני פתחתי לה את השפה"

הזמר התייחס לתקרית המפורסמת בה היכה את ריהאנה בסרט חדש וסיפר על כל מה שקרה באותו לילה מזוויע, על מערכת היחסים האלימה ביניהם, הבגידות והרגע בו הרגיש כמו מפלצת

לא נשקר, אנחנו עדיין לא מתים עליך. כריס בראון (gettyimages)
לא נשקר, אנחנו עדיין לא מתים עליך. כריס בראוןgettyimages

 

הרבה דברים כבר נאמרו על התקרית האלימה במהלכה כריס בראון (28) היכה את ריהאנה (29), שהייתה בת הזוג שלו. למרות שעברו שמונה שנים מאז אותו לילה איום בפברואר 2009, העולם מסרב לשכוח ועכשיו זה בראון עצמו שמתייחס שוב לפרשה. בסרט דוקומנטרי חדש אודותיו סיפר הזמר בהרחבה על מערכת היחסים ההרסנית שניהל עם רי-רי ונזכר באותה תקרית שהפכה אותו מהמאמי הלאומי לגבר מכה ומוקצה.

 

הכל התחיל אחרי שבראון סיפר לזוגתו שבגד בה. "היא לא סמכה עלי יותר, האמון אבד. היא שנאה אותי אחרי זה. ניסיתי לעשות הכל כדי לתקן, אבל לא היה לה איכפת. היא פשוט לא סמכה עלי ואז הכל התחיל להתדרדר. היו לנו המון מריבות מילוליות ופיזיות. היא הייתה מכה אותי, אני הייתי מכה אותה וזה לא היה בסדר. תמיד היה מגיע הרגע בו היינו עוצרים ואומרים 'מה לעזאזל אנחנו עושים?'. הייתי מגיע להופעות עם סימני מכות ואומר לאנשים שנפלתי, מתאפר כדי להסתיר את הצלקות. מעולם לא הרמתי יד על אישה ופתאום הרגשתי כמו מפלצת".

 

בימים יפים יותר. בראון וריהאנה (צילום: Gettyimages)
בימים יפים יותר. בראון וריהאנהצילום: Gettyimages

 

הזמר הגיע לנקודת רתיחה בליל טקס פרס הגראמי, אז ריהאנה הייתה נסערת בגלל אישה שניהלה מערכת יחסים עם בראון בעבר. "היא בכתה ושתתה קצת. גם אני שתיתי קצת והתחלנו לצחוק על כל העניין". מאוחר יותר מצאה הזמרת הודעת טקסט מפלילה בפלאפון של בן הזוג והחלה להתעמת איתו. "היא התחילה להשתולל והשליכה את הטלפון שלי. אני זוכר שהיא ניסתה לבעוט בי ואז נתתי לה אגרוף והיא פתחה את השפה. כשראיתי מה עשיתי הייתי בהלם. היא ירקה דם על הפנים שלי. כשאני רואה את התמונה המפורסמת שלה, אני מרגיש שלא אני גרמתי לזה. זה לא אני. אני שונא את עצמי על זה עד היום, זה ירדוף אותי לנצח".

 

לאחר התקרית, בראון הסגיר את עצמו למשטרת לוס אנג'לס. הוא עמד למשפט וחתם על עסקת טיעון שכללה עבודות שירות, חמש שנות מאסר על תנאי והשתתפות בסדנה לשליטה בכעסים. בנוסף, חברות מסחריות עמן שיתף ביטלו את החוזים מולו, תחנות רדיו הפסיקו לנגן את שיריו והוא נמנע מהגעה לאירועים פומביים. ניסיון נחמד כריסי, סרט דוקומנטרי כזה עוד לא ראינו. היינו שוקלים להאמין לך, זה פשוט שלא באמת הפסקת להכות נשים משנת 2009 או לאיים עליהן באקדח נניח, אז נישאר בטים ריהאנה, סבבה? סבבה.

 

התמונה שהפכה לסמל של כל מה שרע בעולם הזה
התמונה שהפכה לסמל של כל מה שרע בעולם הזה

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018