ריחו"ל
פריס הילטון: "אם לא קלטת הסקס - יכולתי להיות היום נסיכה, בדיוק כמו דיאנה"
היורשת וזו שמשיגה הכול בטלפון אחד שמתחיל ב"היי דאדי, אני רוצה..." התראיינה למגזין נחשב וסיפרה שהיא מצטערת על היום שבו פגשה את החבר לשעבר (והפרטנר בקלטת הסקס המפורסמת) והסבירה שאם לא הוא - היום כבר הייתה יושבת על כס המלכות. הנסיכה דיאנה מתהפכת בקברה

הופרדו בלידתן: הנסיכה דיאנה ופריס הילטון (אינסטגרם, gettyimages)
הופרדו בלידתן: הנסיכה דיאנה ופריס הילטוןאינסטגרם, gettyimages
 

 

גם לכם קורה שמידי פעם אתם שוקעים במחשבות והרהורים, נזכרים בסיטואציות מסוימות בחיים, מצטערים על דברים שעשיתם וחושבים לעצמכם מה היה קורה אם הייתם פועלים קצת אחרת? כי אם כן, תדעו שזה נורמאלי ואתם לא לבד, תשאלו את פריס הילטון (36), שלאחרונה חווה רגעי חרטה עמוקים על קלטת הסקס המפורסמת שלה ושל החבר לשעבר, שחקן הפוקר המקצועי ריק סלומון (48), וטוענת שאם לא הקלטת היום כבר הייתה יושבת על כס המלכות. אכן, הדבר הכי תלוש מהמציאות ששמענו עד כה.

 

יותר מביך מהקלטת. פריס הילטון (gettyimages)
יותר מביך מהקלטת. פריס הילטוןgettyimages
 

 

הילטון, שמלבד התואר "יורשת" אין לנו שום דבר להוסיף לטייטל שלה, התראיינה למגזין "מארי קלייר" ופתחה את נושא הקריירה הכושלת שלה ואת העליות

והמורדות (בעיקר מורדות) אשר עברה במהלך השנים האחרונות ואמרה: "זה באמת כואב לי שזה ככה. במשך כל חיי הערצתי את הנסיכה דיאנה, שהייתה אישה כל כך אלגנטית ועוצמתית, אני מרגישה כאילו סלומון לקח את כל זה ממני" סיפרה והוסיפה בעצב "יכולתי להיות בדיוק כמו דיאנה, אבל בגלל קלטת הסקס תמיד ישפטו אותי וידברו על מה שהיה ביני לבין החבר שלי". כן חמודה, אנחנו בטוחים שזה מה הרס לך, אין ספק שאם לא זה היית הופכת לנסיכה קסומה ומופלאה - אחת כזו שהמלכה אליזבת' הייתה שמחה לאמץ למשפחת המלוכה.

 

כמובן שהילטון לא הסתפקה בדברי החוכמה שיצאו לה ומיהרה להוסיף "הלוואי ולא הייתי פוגשת אותו לעולם. זה הדבר היחיד שאני מתחרטת עליו בחיים שלי. לא יכולתי לצאת מהבית במשך חודש שלם" אמרה הנסיכה בפוטנציה והוסיפה "הייתי כל כך מדוכאת ומושפלת. לא רציתי להיראות בציבור". באמת? כי לדעתנו זה היה השיא היחיד בחייך.

 

זה הכתר של דיאנה?  (gettyimages)
זה הכתר של דיאנה? gettyimages

 

הילטון הוסיפה לשפוך את הלב וסיפרה כי הפרשה גרמה לה לאבד את האמון במין הגברי ואמרה: "תמיד הייתי זקוקה לבן זוג, הרגשתי אני מוכרחה להיות עם מישהו" הסבירה על תחושותיה והוסיפה: "עכשיו אני מרגישה שאני לא יכולה לסמוך על אף אחד. ברגע שאני מתחילה עם לצאת בחור מסוים - לפתע הוא הופך להיות הבחור הזה שכל הבנות רוצות". אבל רגע, אל תמהרו להאמין וליפול בפח המסכנות כי לאחרונה מבלה הילטון צמוד לשחקן כריס זילקה (32). כמובן שהיורשת (סליחה - אשת העסקים) ניצלה את הראיון קורע הלב כדי להדגיש שכל מה שמעניין אותה זה שכולם יידעו שהיא לוקחת את הקריירה שלה ברצינות (קריירה? מה?) ולא משנה איזו קלטת סקס הופצה, היא לא תיתן לזה להפריע ותמשיך להיות "אשת עסקים מוצלחת". רגע, מה?  

 

"אנשים אוהבים לדבר" אמרה הילטון והוסיפה: "התרגלתי לזה במשך השנים ואני ממש אוהבת את זה שכל מי שפוגש אותי משנה מיד משנה את דעתו עליי. אני לא מי שאנשים חושבים שאני, אני רוצה שיידעו שהתבגרתי, אני בחורה רצינית ואחראית שעובדת קשה מאוד, לא קיבלתי שום דבר במתנה, עבדתי קשה כדי להשיג את מה שיש לי". ברור פריס, אין דבר יותר קשה מלצלצל לאבא ולומר "דאדי, תקנה לי מלון פליז, אני רוצה עוד אחד לרשת".

 

סטייל של נסיכה (gettyimages)
סטייל של נסיכהgettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018