רכילות+

תאונת מלתחה: גל גדות עושה פדיחות

השחקנית היפה הגיעה לארוחת ערב בבוורלי הילס ושכחה להוריד את התווית מהקרדיגן שלבשה. היינו רוצים להגיד שזו הפדיחה האופנתית היחידה שהיא עשתה באותו ערב, אבל היו עוד כמה

היא אנושית! גל גדות והתווית (splashnews)
היא אנושית! גל גדות והתוויתsplashnews

 

תודו שחשבתם שגל גדות לא יכולה לטעות. הוונדר וומן, שמעוררת בנו גאווה בכל פעם מחדש כשהיא צועדת על שטיחים אדומים בלוקים מעוררי השתאות או כשהיא מחייכת לילדות בוכיות והעולם עוצר מלכת, עשתה טעות. כן, מסתבר שגם לאשת הפלא יש עקב אכילס קטן.

 

בסוף השבוע האחרון הגיעה גדות לארוחת ערב במסעדת "מיסטר צ'ו" בבוורלי הילס, לבושה בשמלת משבצות אפורה, סנדלים וקרדיגן שחור. עכשיו, מילא הלוק המעט מיושן, סטייל הסרט "קלולס" שיצא אי שם בניינטיז, אבל מתברר שגל שכחה לגזור את התווית מהעליונית החדשה. השומר בכניסה הבחין בכך ועזר לה להסיר אותה, חבל שזה היה רגע אחרי שצלמי הפפראצי חדורי המטרה הספיקו לתעד את זה.

גדות, קולית כתמיד, הסירה את התווית וחייכה למצלמות בפנים נטולי איפור. תכלס, אנחנו בטוחים שהיא השאירה את התווית רק כדי שתהיה לה האפשרות להחזיר את הקרדיגן אחרי שהיא תתעורר מסאגת הגעגוע לניינטיז. חוץ מזה, התווית היא בהחלט הבעיה האחרונה בלוק של גדות, שאולי עוד לא התרגלה לפפראצי שעוקבים אחריה לכל מקום: השחקנית הפרה את החוק הראשון ביציאה מהבית - שיער רטוב. זה בהחלט ביג נו נו. וכן, יש מצב שאנחנו פשוט מקנאים, אבל מאמי, תתעוררי, את הכי בינלאומית שיש.

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018