ריחו"ל

שינייד אוקונור במתקפת הודעות זימה

הזמרת האירית, שעברה לאחרונה התמוטטויות עצבים, ניסיון התאבדות ועוד כמה משברים, התרגשה עד מאוד כשהקומיקאי ראסל ברנד הביע דאגה לשלומה, ומיהרה להוודת לו על תמיכתו בצרור הודעות והצעות גסות במיוחד

מודה לו על התמיכה. שינייד אוקונור וראסל ברנד (AP, MCT)
מודה לו על התמיכה. שינייד אוקונור וראסל ברנדAP, MCT

 

שנה לא קלה עוברת על הזמרת שינייד אוקונור (50), שבין כל הדרמות ואיומי ההתאבדות שפרסמה בפייסבוק, הצליחה להדאיג את כולנו כשנעדרה לפני כשנה לאחר שיצאה לרכב על אופניים ברחבי שיקגו ולא שבה. לשמחתנו, הזמרת נמצאה יממה לאחר מכן כשהיא בריאה ושלמה. זאת אומרת, עניין ה"בריאה" קצת מוטל בספק, וזאת לאחר שהזמרת האירית ממשיכה לפרסם סרטונים ופוסטים הזויים בעמוד הפייסבוק שלה. 

 

מרגישה לבד (פייסבוק)
מרגישה לבדפייסבוק

 

לפני כשבועיים פרסמה אוקונור סרטון קורע לב בעמוד הפייסבוק שלה שבמהלכו בכתה הזמרת וסיפרה כי היא לגמרי לבדה. לשמחתה, הקומיקאי ראסל ברנד (42) צפה בסרטון ומיהר להעביר לאוקונור מסר תומך. ברנד אמר כי הזמרת צריכה קצת "חיבור, משמעות, מטרה, אהבה וקצת זמן". כמובן שהזמרת האירית לא נשארה אדישה לדבריו, מיהרה להודות לו וכתבה: "תודה רבה על התמיכה שלך, תמיד הרגשתי קירבה אליך". נשמע עדין, נכון? אחלה, זה לא הסתיים בזה.

 

מובכים מידי כדי לתרגם את הסטטוס במלואו (פייסבוק)
מובכים מידי כדי לתרגם את הסטטוס במלואופייסבוק

 

אוקונור לא הסתפקה בכמה מילים של תודה והעלתה פוסט שלם בחשבון הפייסבוק שלה, שם פנתה לברנד באופן אישי והודתה לו בדרכה (הגסה במיוחד). "הודעה עבור ראסל ברנד", כתבה. "מצטערת אם כתבתי את השם לא נכון. תודה רבה על התמיכה שלך. תמיד הרגשתי קירבה אליך. למעשה, הגבר האחרון שנגע בגופי הוציא את מערכת הרבייה שלי לפני כשנתיים. אז אם אתה באמת רוצה להיות חלק ממסע ההחלמה שלי...", אוקיי, זה בדיוק הרגע שנעצור וניתן לכם להשלים לבד את החסר, בעזרת צילום המסך שצורף פה למעלה. 

 

בפוסט מאוחר יותר שפרסמה הזמרת הוסיפה: "היחיד שאני רוצה לעשות זה ראסל, אז אל תבזבזו את הזמן שלכם". אז נכון שברנד מאוהב ומאורס כבר תקופה ארוכה ללאורה גלאחר, אבל הוא הודה שבשנת 2009 היה לו "קראש" על אוקונור. ברנד, שבעברו היה נשוי לזמרת קייטי פרי (32), התראיין במשך אותה תקופה לעיתון האירי "סאנדיי אינדיפנדנט" ואמר: "תמיד תהיתי איך זה יהיה לנהל רומן עם שינייד היקרה. זה בטוח מרגש, לא? מעולם לא פגשתי אותה ואני לא חושב שאתקל בה, אבל הייתי שמח להכיר אותה".

 

בכל מקרה, כמה שעות אחרי פרסום הפוסט הבוטה שבו ביקשה אוקונור מברנד לבוא ולעשות איתה דברים כאלו ואחרים, העלתה הזמרת פוסט נוסף וכתבה כי בכוונתה לצאת לחופשה מרגיעה, כעת כשהיא מחלימה ומתאוששת מההתמוטטות שעברה. כמובן שהיא הזמינה את ראסל ואמרה לו שהוא מוזמן להגיע ולבקר. אוקיי, אנחנו מודים שאפילו אנחנו קצת נבוכים מהסיטואציה, אבל אנחנו מאחלים לך המון בריאות, או כמו שאנחנו נוהגים לומר: "בריאות הגוף והנפש, זה הכי חשוב".

 

תשמרי על עצמך, אה?
תשמרי על עצמך, אה?

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018