ריחו"ל

שינוי תדמית: ג'סטין ביבר חושף צד רגיש

הזמר הקנדי, המוכר לא רק בזכות שיריו המוצלחים אלא גם בזכות העובדה כי הוא לא מפסיק להסתבך בצרות, חושף לאחרונה צד מאופק ורגיש, והפעם עשה זאת כשרץ לעברו של צלם פפראצי אשר הטיח בו האשמות בעבר כדי להסביר את הצד שלו. ג'סטין, תדע שאנחנו מתאהבים בך מחדש

כמעט נסיך. ג'סטין ביבר (צילום: Gettyimages)
כמעט נסיך. ג'סטין ביברצילום: Gettyimages

 

לרוב, כשאנחנו שומעים את השם ג'סטין ביבר (23) אנחנו מיד נזכרים ברצף השערוריות ומקרי הפושטקיות שהזמר הקנדי נוהג לספק לנו. טוב בכל זאת, אי אפשר להאשים אותנו ובטח שאין פה עניין של סטיגמות אלא עובדות בשטח, הריי הבחור צווח על מעריצה שהיא "מחליאה אותו", היכה ופצע מעריץ אחר, התמודד עם תביעה, דרס צלם פפראצי וזה רק חלק קטן מכל מה שעשה. אך חשוב לציין כי לאחרונה הבחור מפתיע אותנו וממש לטובה.

 

דיי נו, אנחנו מסמיקים (אינסטגרם)
דיי נו, אנחנו מסמיקיםאינסטגרם
 

 

אתמול (ב') הסתובב להנאתו הזמר הקנדי כשלפתע הבחין מרחוק בצלם פפראצי, אשר הטיח בו האשמות כשפגש אותו לפני זמן מה באמצע הרחוב. ביבר, שכנראה כל עניין התדמית מאוד חשוב לו עזב הכל ורץ לעברו של צלם הפפראצי כדי לשאול אותו, פנים מול פנים, מדוע הוא האשים אותו ודיבר אליו בצורה כזו. ביבר, ששמר על טון רגוע ונעים, הסביר לצלם שהוא היה נסער מכל הצרחות וההתקהלות שהיתה סביבו.

 

כזכור, במהלך החודשיים האחרונים הספיק ביבר לחטוף קנס על כך שהתעסק בטלפון בזמן שנהג ובניגוד למצופה קיבל את הדו"ח בהבנה והמשיך לדרכו, וכמו כן פגע ביבר עם רכבו בטעות (יש להדגיש) בצלם פפראצי ובמקום לקלל אותו ולברוח - כפי שהוא נוהג לעשות, יצא הזמר מהרכב כדי להגיש עזרה ולהתנצל בפני הצלם שנפגע. טוב, אנחנו מוכרחים לציין שאנחנו נמסים מג'סטין החדש ואנחנו מרגישים שאנחנו ממש מתאהבים בו מחדש, באמת.

 

פעם הבאה בלי להוציא לשון, שמעת? (אינסטגרם)
פעם הבאה בלי להוציא לשון, שמעת?אינסטגרם

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018