ריחו"ל

ג'ים קארי מסתבך: מידע חדש על ההתאבדות של בת זוגו

שנתיים לאחר שהתאבדה קתריונה ווייט, חברתו לשעבר של השחקן, נחשפות השיחות שניהלה עם הפסיכולוג שלה. לפי המידע החדש, וויט האשימה את קארי בחרדות, הקאות ובעיות שינה שמהם סבלה וכן כי הדביק אותה בשלוש מחלות מין שונות

בזמנים יפים יותר. ג'ים קארי וקתריונה ווייט ז"ל (Splashnews)
בזמנים יפים יותר. ג'ים קארי וקתריונה ווייט ז"לSplashnews

 

אהבה זה כואב והסיפור הזה לגמרי מוכיח את זה. כשנתיים לאחר שהתאבדה חברתו לשעבר של השחקן ג'ים קארי (55), נחשפים עתה הרשומים הרפואיים והשיחות שניהלה עם הפסיכולוג האישי שלה, שמראים כי היא היתה במצב רגשי מעורער, סבלה מהתקפי חרדה, הקאות, בעיות שינה ושלוש מחלות מין, שבהן נדבקה מהשחקן.

 

בספטמבר 2015 קתריונה ווייט, מי שהייתה זוגתו של קארי, שמה קץ לחייה והיא רק בת 28. השניים, שניהלו מערכת יחסים בת שלוש שנים (לסירוגין) נפרדו ב-24 בספטמבר 2015, ואילו ווייט התאבדה ב-29 בספטמבר, חמישה ימים לאחר הפרידה. גופתה של ווייט נמצאה על ידי שני חברים בדירתה בלוס אנג'לס, כשלצדה פזורים כדורים. לאחר הבשורה הקשה הוציא קארי הודעה לעיתונות שבה כתב: "אני המום ועצוב. היא היתה פרח אירי עדין וחביב ובעל רגישות רבה מדי לאדמה הזאת, שבה לאהוב ולהיות נאהבת זה כל מה שנוצץ. לבי יוצא למשפחתה וחבריה וכל מי שאהב אותה ודאג לה. כולנו נפגענו מברק".

 

שבורים. ג'ים קארי מנחם ומתנחם בהלוויה (Gettyimages)
שבורים. ג'ים קארי מנחם ומתנחם בהלוויהGettyimages
 

 

כשנה לאחר התאבדותה של ווייט, ביולי 2016, פורסם מכתב התאבדות שהשאירה אחריה, שבו כתבה והסבירה: "אני פשוט לא מתאימה לעולם הזה. עברתי שלושה ימים ולא האמנתי שאתה לא פה. אני יכולה להסתובב עם לב שבור ולנסות לאחות אותו. אני יכולה, אבל אין לי את הרצון לעשות את זה הפעם. אני מצטערת אם הרגשת שאני לא שם בשבילך. ניסיתי לתת לך את הצדדים הטובים שבי". עוד כתבה ווייט כי היא מתנצלת ומקווה שקארי יסלח לה: "בבקשה תסלח לי... אני פשוט לא מתאימה לעולם הזה".

 

וכעת, שנה לאחר פרסום מכתב ההתאבדות, נחשפו שיחות שניהלה ווייט עם הפסיכולוג שלה, שם היא מאשימה את קארי בכך שהדביק אותה בהרפס, גרם לה להתקפי חרדה ולמעשה נתן לה להרגיש כמו "סחורה פגומה". ווייט סיפרה לפסיכולוג שלה שהיא חוותה התקפי חרדה רבים והוסיפה כי היא מתקשה לאכול, לישון ושהיא מרבה להקיא. כל זה, לדבריה, נגרם לה כתוצאה ממערכת היחסים שניהלה עם קארי. שיחה זו התקיימה בשנת 2013 ונכללה ברשומות הרפואיות של רופאיה של ווייט, שהוזמנו על ידי עורכי הדין של אמה לטובת התביעה המתנהלת נגד קארי.

 

סוחב את הארון בהלוויה  (Gettyimages)
סוחב את הארון בהלוויה Gettyimages

 

עוד סיפרה ווייט לפסיכולוג שלה כי קארי ניתק איתה את הקשר בפתאומיות, וזאת לאחר שהחליטה לערוך כמה בדיקות על מנת לוודא שהשחקן לא הדביק אותה במחלות מין. לדבריה, היא חשדה כי קארי סובל מהרפס, אך הוא הכחיש ואמר שמדובר בגירוי הנוצר בגילוח. קארי ניתק איתה קשר, לפני שהיא הספיקה לקבל את תוצאות הבדיקות, שהיו חיוביות וגילו כי היא אכן נדבקה במחלה. עוד התגלה בהמשך כי ווייט רצתה להתחתן עם קארי, כפי שהבטיח לה, וזאת כדי לאפשר לה לקבל אישור קבוע ולהישאר במדינה - כך נמסר על ידי מקור עלום שם לאתר ה"דיילי מייל".

 

ברשומות הרפואיות של ווייט נחשפה חוות הדעת של הפסיכולוג, שם נאמר כי "קתריונה ווייט סובלת מחוסר הערכה עצמית והיא מאוד חוששת ומפחדת ממצבי הרוח של קארי. אבל עם זאת, היא מאוד רוצה להציל אותו ולעזור לו". עוד נחשף כי ווייט ניסתה להתאבד בעבר, בינואר 2013, בעזרת כדורים ומשככי כאבים שככל הנראה קיבלה מקארי. בהמשך, חשף הפסיכולוג, כי ווייט נראתה כמו מישהי שממש רוצה לפגוע בעצמה, וזאת לאחר שקארי סילק אותה מהבית כשהיה בעיצומו של התקף זעם כתוצאה משימוש בסמים.

 

התקפי זעם?  (Gettyimages)
התקפי זעם? Gettyimages

 

וזה לא הכל. עוד נחשף בשיחות שניהלה ווייט עם הפסיכולוג שלה כי קארי הדביק אותה בשלוש מחלות מין שונות - ולא רק בהרפס. "ווייט לא הפסיקה לבכות במהלך הפגישה וסיפרה כי ניסתה להתעמת עם קארי לגבי תוצאות הבדיקה, ואילו הוא אמר שהוא רוצה חופש ממנה". כמו כן, הפסיכולוג דיווח כי ווייט לא מפסיקה לרדת במשקל וכי במהלך הטיפולים הם דנים בחוסר היכולת שלה לתפקד ולאכול. "ווייט מרגישה שאף אחד לא ירצה אותה כי היא חולה, גם נפשית וגם פיזית, בעקבות כל מחלות המין שנדבקה ממנו". כמובן שקארי לא נשאר אדיש לכל ההאשמות החדשות ונופף במכתב ההתאבדות שהשאירה ווייט, ואמר כי ניתן לראות בברור שהיא אהבה אותו, הגדירה אותו כמשפחה וביקשה שיסלח לה.

 

באוקטובר 2016 נכתב באתר ה"דיילי מייל" כי לאחר מותה של ווייט נבדק קארי ואילו תוצאות הבדיקות חזרו חיוביות והתגלה כי השחקן אכן סובל מהרפס, כלמידיה והפטיטיס.

 

אפשר להוסיף לכל זה גם הזנחה? (Gettyimages)
אפשר להוסיף לכל זה גם הזנחה?Gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018