ריחו"ל
קייט מידלטון תפוצה על תמונות העירום שלה שפורסמו
בית המשפט הורה לפצות את הזוג המלכותי בסכום של מאה אלף אירו בעקבות תמונות עירום של הדוכסית שהתפרסמו בשנת 2012 במגזין הצרפתי "לה פרובנס", מה שמהווה חדירה לא חוקית לפרטיות. עוד סיבה למסיבה בבית המלוכה הבריטי

חמודים שאתם! הנסיך וויליאם והדוכסית קייט מידלטון (צילום: AFP)
חמודים שאתם! הנסיך וויליאם והדוכסית קייט מידלטוןצילום: AFP
 

 

רק אתמול (ב') התרגשנו עד דמעות מהבשורה המשמחת על כך שהנסיך וויליאם והדוכסית קייט מידלטון מצפים לילד שלישי, והנה היום קיבל בית המלוכה סיבה נוספת לשמוח. הפעם הסיבה לכך שהיא שבית המשפט הורה לפצות את הנסיך והדוכסית במאה אלף אירו בגין הפרה של פרטיותם.

 

להבא בלבוש מלא, סבבה? (gettyimages)
להבא בלבוש מלא, סבבה?gettyimages

 

הסיפור מתחיל בספטמבר 2012, אז נתפסה הדוכסית מידלטון בעדשת מצלמת הפפראצי במהלך חופשה רומנטית עם הנסיך וויליאם בפריז. בניגוד לשאר הפעמים

שבהם הדוכסית תמיד לבושה בקפידה, באותה הזדמנות היא נתפסה ללא חלק עליון. התמונות פורסמו במגזין הצרפתי "לה פרובנס", מה שעורר את זעמם של הדוכסית והנסיך. בני הזוג המלוכתיים תבעו את הצלם על סך 1.5 מיליון אירו ואת המגזין על סך 50 אלף אירו. בסך הכל בתיק נתבעו שישה אנשים, ביניהם גם עורך המגזין. אוקיי, אז אמנם הפיצוי נמוך מהסכום שביקש בית המלוכה אבל עצם זה שנקבע כי חוללה פרטיותם זה כבר נחשב. בכל אופן, המסקנה מתבקשת - להבא תקפידי על לבישת בגד ים.

 

התמונות צולמו כשהדוכסית והנסיך בילו בבריכה וניתן לראות בהן בבירור שמידלטון לובשת רק את החלק התחתון של בגד הים והיא חשופת חזה. לאחר פרסום התמונות הוציאו בני המלוכה צו מניעה האוסר להשתמש בהן במקומות נוספים. ואולם, עותקים של המגזין הצרפתי עדיין הסתובבו להם בדוכנים ואין אחד שלא ראה את התמונות.

 

סטייל מרלין מונרו. הנסיך וויליאם, הדוכסית קייט והנסיך ג'ורג' הקטן (Gettyimages)
סטייל מרלין מונרו. הנסיך וויליאם, הדוכסית קייט והנסיך ג'ורג' הקטןGettyimages

 

"המקרה הזה מזעזע, במיוחד בגלל שהוא מזכיר לנו את הדרך שבה נהגו להטריד ואפילו לגרום למותה של אמי, הנסיכה דיאנה", אמר הנסיך וויליאם. אמו של הנסיך, הנסיכה דיאנה, נהרגה בתאונה דרכים באוגוסט 1997 כשניסתה להימלט מצלמי הפפראצי שרדפו אחריה בפריז. עוד הוסיף הנסיך וויליאם בהצהרתו: "אשתי ואני חשבנו שנוכל לנסוע לצרפת ולבלות יחד בווילה מבודדת שנמצאת בבעלות המשפחה. אנחנו מכירים את הצרפתים ואנחנו יודעים שבאופן עקרוני הם מכבדים את פרטיותם של האורחים. הדרך האיומה שבה צילמו את התמונות האלו היתה מזעזעת, במיוחד עבורנו, שבשניה אחת פגעו לנו בפרטיות וחשפו אותנו לחלוטין".

 

עורך הדין של הצלם מסר בתגובה: "המשפט היה צבוע. החיים הציבוריים והפרטיים של הזוג המלכותי הם בלתי נפרדים. הצילומים הציגו את הזוג באור חיובי. זה אינטרס ציבורי לדעת שליורשי העצר יש מערכת יחסים טובה". כן, מה שעוזר לך להאמין בשטויות של עצמך.

 

משפחה שכזו  (צילום: Getttyimages)
משפחה שכזו צילום: Getttyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל