ריחו"ל

הכי חמוד: הנסיך ג'ורג' הולך לבית הספר

הנסיך וויליאם ליווה הבוקר את בנו הקטן (וההורס, יש לומר), ליומו הראשון בבית הספר היסודי, וכמו כל הורה רגיל ודאגן הוא נשאר לצפות מהצד והביט בנסיך ג'ורג' הקטן עד שנכנס לכיתה. ההתרגשות שלנו בשיאה

אתם חמודים שזה משהו! הנסיך וויליאם והנסיך ג'ורג' (Gettyimages)
אתם חמודים שזה משהו! הנסיך וויליאם והנסיך ג'ורג'Gettyimages

 

אז נכון שאצלנו כל הילדים החמודים נפרדו מההורים (המאוד מאושרים) וחזרו ללימודים כבר בשבוע שעבר, אבל בארמון המלוכה זה קרה היום (ה'). בין ההורים הנרגשים היה גם הנסיך וויליאם (35) שליווה את בנו הבכור, הנסיך ג'ורג' (4) ליומו הראשון בבית הספר היסודי. הנסיך הקטן התחיל ללמוד בבית הספר היוקרתי thomas's battersea school הנמצא בוונדסוורת', לונדון ואם תהיתם איך ייתכן שילד בן ארבע מתחיל ללמוד בבית הספר - נספר לכם שמדובר בבית ספר פרטי שמכיל כיתות גן ויסודי ביחד. כן, ככה זה עובד בבריטניה. אין ספק שהוא הולך להיות מלך הכיתה!

 

אמו של הנסיך ג'ורג', הדוכסית קייט מידלטון (35), נאלצה לוותר על החוויה המרגשת מכיוון שהיא מתמודדות עם בחילות בוקר קשות. בכל זאת, היריון שלישי לא קל יותר מקודמיו. "למרבה הצער הדוכסית מקיימברידג' לא חשה בטוב ולא תוכל ללוות את הנסיך ג'ורג' ביומו הראשון ללימודים", נמסר מהדובר הרשמי של ארמון המלוכה. 

 

למרות שאנחנו לא דוגלים בזה - בא לנו לאכול אותך! (Gettyimages)
למרות שאנחנו לא דוגלים בזה - בא לנו לאכול אותך!Gettyimages

 

הנסיכים וויליאם וג'ורג' הגיעו לבית הספר כשג'ורג' הקטן היה לבוש במדי בית הספר המתוקים. כמובן שאביו לא היה היחיד שליווה אותו הבוקר, כי מחוץ לבית הספר נאספו אנשים רבים שנופפו לו לשלום ואחלו לו הצלחה. כשהגיעו השניים לרחבת בית הספר קיבלה אותם מנהלת בית הספר היסודי שבירכה את ג'ורג' ולחצה את ידו. אוקיי, חלום שלנו להתחלף איתך.

 

עוברי אורח טובי לב סיפרו לאתר הרכילות Enews כי הנסיך ג'ורג' נראה עצבני ובעיקר בהה ברצפה, חוץ מפעם אחת שהוא הרים את הראש כדי להסתכל על כל המהומה התקשורתית שסביבו. הנסיך וויליאם נפרד מבנו בחיוך וצפה בו, כמו כל הורה אוהב ומודאג, בזמן שצעד בליווי המנהלת לכיתתו החדשה.

 

נימוס בריטי. עם מנהלת בית הספר היסודי (Gettyimages)
נימוס בריטי. עם מנהלת בית הספר היסודיGettyimages

 

בהצלחה, נסיך! (Gettyimages)
בהצלחה, נסיך!Gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018