רכילות+

בתפקיד המחתנת: מיכל אמדורסקי

בתקופה מתוחה בכל הנוגע לנישואים, אימוץ ופונדקאות לזוגות להט"בים, אביעד ואוראל בחרו במיכל אמדורסקי שתחתן אותם. בנאום החתונה היא הזכירה את חברה הטוב, אמיר פרישר גוטמן ז"ל: "בטוחה שאמיר צופה בנו עכשיו ומאוד גאה בכם, שאתם ממשיכים במאבק שהוא התחיל". גם טלולה בונט הייתה שם. צפו בסרטון מהחתונה

 

 

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו מספרים לכם על הסלבס המקומיים שמחתנים זוגות, אבל אין ספק שהפעם גם אנחנו לא הצלחנו להישאר אדישים. היום (ו׳) מיכל אמדורסקי חיתנה לראשונה בחייה בטקס של בני הזוג אוראל ואביעד, שבחרו בזמרת להיות זו שתשיא אותם לעיני בני המשפחה והחברים הנרגשים.

 

 הזוג המאושר
הזוג המאושר

רגע מרגש נרשם כשאמדורסקי לא יכלה לעצור את הדמעות כשהזכירה את חברה הטוב אמיר פרישר גוטמן שטבע למוות בחודש יולי האחרון: "האיחוד הזה היום של אביעד ואוראל כאן בארץ נולד בתחילת המאבק של הקהילה הלהט"בית למען אימוץ ילדים לזוגות חד-מיניים, שהנהיג החבר הכי טוב שלי, אמיר פרישר גוטמן. לאמיר היה חשוב שזוגות חד מיניים יחיו כאן בשוויון מלא בכל הנוגע לנישואים חוקיים ומאושרים כדין, אימוץ ילדים ופונדקאות. אני בטוחה שאמיר צופה בנו עכשיו ומאוד גאה בכם, אביעד ואוראל, שאתם ממשיכים במאבק שהוא התחיל".

 

על החלק האמנותי: טלולה בונט
על החלק האמנותי: טלולה בונט

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018