ריחו"ל
שבוע האופנה: קנדל זוכה, קים מביכה
קנדל הצעירה קטפה את התואר המופרך "אייקון האופנה של העשור" בשבוע האופנה בניו יורק וקימי הגיעה לתמוך באחותה הקטנה כשהיא חמושה באאוטפיט ופאה מהגיהנום. מה קניה היה אומר?

לוהטת! קנדל ג'נר (gettyimages)
לוהטת! קנדל ג'נרgettyimages

 

קנדל ג'נר, האחות הקטנה של קים קרדשיאן, זכתה בסוף השבוע האחרון לכבוד מיוחד כשקטפה את פרס "אייקון האופנה של העשור" בטקס פרסי האופנה של

המדיה שהתקיים בניו יורק. אם תשאלו אותנו מדובר בבדיחה לא מוצלחת שכן ג'נר בת 21, מה שאומר שכדי להצדיק את הפרס היא הייתה צריכה להתחיל את דרכה הפאשניסטית בגיל 11 ובואו, זה לא קרה. מצד שני, אולי אנחנו סתם קטנוניים וארבע שנים של בחירות אופנתיות מוצלחות יותר או פחות הן בעצם עשור בחיי פילטרים באינסטגרם.

 

כדי להצדיק את הבחירה, קנדי הפציצה בשמלה שחורה של מעצב הקוטור ג'יאמבטיסטה וואלי. מי שהגיעה לתמוך בה והלכה על עוד ניסיון עלוב לגנוב את ההצגה הייתה האחות הגדולה קים, שהפציעה בפאה בלונדינית ארוכה, גוזייה, טייץ שקוף ובלייזר שמכסה את הכל. טוב, כמעט את הכל.

 

מאמי את עלובה. קים קרדשיאן מרימה לקנדל (gettyimages)
מאמי את עלובה. קים קרדשיאן מרימה לקנדלgettyimages

 

"אנחנו חיים בעשור דיגיטלי וקנדל היא הבחורה המושלמת בכל הנוגע להשפעה וסטייל. הדור שלנו פונה יותר ויותר לרשתות החברתיות כדי להבין מה המגמות הבאות באופנה ולקנדל יש 83 מיליון עוקבים באינסטגרם, רבים מהם מחקים את הסגנון שלה. אייקון אופנה היא מישהי שמשפיעה על סטייל של דור שלם ולקנדל יש השפעה רבה על הסגנון שלהם", כך נימקו השופטים את הבחירה שלהם. פייר? אנחנו לא התרשמנו. אבל מזל טוב, קנדי. מי יודע, אולי בשנה הבאה תקטפי פרס נובל לשלום.

 

"אני רוצה להודות לג'יג'י" (gettyimages)
"אני רוצה להודות לג'יג'י"gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל