ריחו"ל

דיווחים בחו"ל: קיילי ג'נר בהריון

בת הזקונים של משפחת הטראש מצפה לבת בכורה מבן זוגה טראוויס סקוט, כך מדווחים אתרים שונים ברחבי העולם. מקורבים עלומים נשבעים שהפעם מדובר באזעקת אמת ושהיא נמצאת בחודש הרביעי להריונה. מהר, שמישהו יביא את המכונה שסופרת שטרות!

כן מאמי, את לגמרי בשלה להיות אימא (צילום: Gettyimages)
כן מאמי, את לגמרי בשלה להיות אימאצילום: Gettyimages

 

בנות משפחת קרדשיאן חוגגות החודש עשור לרגע בו הפכו את הטלוויזיה שלנו לפח אשפה מהנה במיוחד. אין כמו לציין את המאורע עם ספיישל טלוויזיוני, מרצ'נדייז ושמפניה, אותה לא תשתה קיילי ג'נר שמצפה לבת בכורה מבן זוגה טראוויס סקוט. רגע, מה?

 

האב המאושר. כאילו, אנחנו מקווים שהוא מאושר (gettyimages)
האב המאושר. כאילו, אנחנו מקווים שהוא מאושרgettyimages

 

אתרים בחו"ל מדווחים שבת הזקונים לשבט קרדשיאן-ג'נר נמצאת בחודשים הראשונים להריונה. אתר TMZ דיווח שג'נר בת ה-20 החלה לחלוק את החדשות המרגשות

עם חבריה מוקדם יותר החודש. סקוט בן ה-25 מפיץ גם הוא את הבשורה, ומקור עלום סיפר לאתר שהראפר השוויץ באירוע בו נכח שחייו עומדים להשתנות. ברור שחייך עומדים להשתנות, נכנסת למשפחת קרדשיאן. רוב הסיכויים שתסיים אותם בתור אישה או בתור צמח, רק תשאל את קייטלין ולמאר אודום.

 

מקורב אחר סיפר לאתר Page six שהפעם לא מדובר בעוד שמועה זדונית. "היא נראית כאילו היא בחודש הרביעי להריונה". עוד הוסיף שזו הסיבה שהיא נמנעת מאירועים מתוקשרים בתקופה האחרונה ומעדיפה להעלות לרשתות החברתיות תמונות ארכיון. בני הזוג החלו לצאת בחודש אפריל האחרון, חודשים ספורים לאחר שקיילי סיימה מערכת יחסים מפוקפקת עם הראפר התפרן טייגה. תעלול יח"צני של אמא קריס, שמועה עיקשת או תאונה מצערת? ימים יגידו. בכל מקרה, יש לנו איש קשר בשירותי הרווחה. רק אומרים.

 

אנחנו לגמרי רואים איך תינוק משתלב בתמונה
אנחנו לגמרי רואים איך תינוק משתלב בתמונה

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018