ריחו"ל
קים קרדשיאן נגד טראמפ: "תפסיק לשחק גולף ולצייץ"
מלכת הריאליטי לא הצליחה להתעלם מעוד ציוץ פרובוקטיבי של הנשיא והחליטה לענות לו בצורה שהשאירה את הרשת בהלם. אחרי הכל, המצב שלנו ממש קשה אם קימי יוצאת אינטיליגנטית יותר ממנהיג העולם החופשי

גו קימי, גו קימי! קים קרדשיאן ודונלד טראמפ (gettyimages)
גו קימי, גו קימי! קים קרדשיאן ודונלד טראמפgettyimages

 

בזמן שאנחנו בילינו את סוף השבוע האחרון בצום, חשבון נפש וסבל כללי, יש מי שניצל את הזמן כדי להוסיף עוד קצת חטאים לרשימה הארוכה. אנחנו

מדברים כמובן על נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, שמעדיף לכלות את זמנו בטוויטר ולא, נניח, לטפל במלחמת העולם השלישית אליה אנחנו מתקרבים בצעדי ענק. הכל התחיל כשראש העיר של סאן חוזה, בירת פוארטו ריקו, התחננה לקבל עזרה מארצות הברית אחרי שהעיר נפגעה מסופות ההוריקן האחרונות. "אני אעשה משהו שלא חשבתי שאעשה: אני מתחננת. מתחננת בפני כל מי שיכול לשמוע ולעזור לנו לא למות".

 

טראמפ החליט לתקוף את ראש העיר, הגברת כרמן יולין קרוז, ופצח בסדרת ציוצים בהם הוא מבקר את יכולת ההנהגה שלה ומפציר בתושבי המקום לא להאמין לפייק ניוז. קים קרדשיאן קראה את סדרת הציוצים והחליטה להגיב בחריפות שלא ממש אופיינית לה.

 

מישהו יכול להחליף לו סיסמה?
מישהו יכול להחליף לו סיסמה?

 

"אין להם חשמל כדי לצפות בחדשות! בבקשה תפסיק לצייץ ולשחק גולף בזמן שאנשים מתים ותעזור!". התגובה של הכוכבת הטראשית עוררה סערה ברשת ואנשים רבים צייצו שאם קרדשיאן מצייצת תגובה אינטיליגנטית יותר מזו של הנשיא, מצבו קשה מאוד. מצד שני, אולי היא מכינה את עצמה להיכנס לנעלי הסטילטו של מלאניה טראמפ. אחרי הכל, קניה ווסט כבר הודיע שירוץ לנשיאות ב-2020, וכמה גרוע זה כבר יכול להיות?

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018