ריחו"ל

מכתב של האקסית המנוחה לג'ים קארי: "חשפת אותי לקוקאין ומחלות מין"

שנתיים לאחר שהתאבדה קתריונה ווייט, חברתו לשעבר של השחקן, נחשף מכתב ששלחה לו ושם כתבה שאין לה עניין בכסף שלו, שהיא עדיין אוהבת אותו אבל שהוא הרס לה את החיים. כמו כן, האשימה כי הוא זרק אותה "לטובת מישהי קצת יותר שווה ממנה"

בזמנים יפים יותר. ג'ים קארי וקתריונה ווייט המנוחה (Splashnews)
בזמנים יפים יותר. ג'ים קארי וקתריונה ווייט המנוחהSplashnews

 

אומרים שהזמן הוא התרופה הטובה ביותר להכל, במיוחד ללב שבור, רק שלפעמים זה פחות עובד. למשל, במקרה של ג'ים קארי (55), שחברתו לשעבר התאבדה לפני כשנתיים ומאז הסיפור הזה רק הולך ומסתבך.

 

בימים אלו נחשף מכתב שכתבה קתריונה ווייט, חברתו לשעבר של השחקן ששמה קץ לחייה בגיל 28 בלבד, באפריל 2013, ובו היא האשימה אותו בכך שהרס לה את חייה. לפני כחודשיים נחשפו שיחות שניהלה ווייט עם הפסיכולוג שלה, וגם שם היא הטיחה בקארי כמה האשמות קשות, בהם כי הדביק אותה בשלוש מחלות מין שונות וגרם לה להתקפי חרדה ודיכאון קשה מאוד. השניים, שניהלו מערכת יחסים מלאה בפרידות וחזרות, נפרדו סופית ב-24 לספטמבר 2015 ואילו וויייט התאבדה חמישה ימים לאחר הפרידה, ב-29 לספטמבר 2015.

 

סוחב את ארון הקבורה (Gettyimages)
סוחב את ארון הקבורהGettyimages

 

"לא חשבת על הסטיגמה שהשארת עליי ושאצטרך לחיות איתה בשארית חיי", פתחה ווייט את המכתב שהשאירה לקארי והוסיפה: "לא התנצלת בפניי ולא שאלת אותי, אפילו פעם אחת, אם יש משהו שתוכל לעשות בשבילי כדי לשפר את המצב ולא הרגשת רע בשבילי. אפילו לא שאלת אותי איך אני מרגישה. במקום זה רק צרחת עליי וסובבת את כל הסיפור הזה שיראה כאילו זו אשמתי. האם חשבת לרגע איך זה השפיע עליי? אני עדיין אוהבת אותך ואני מאמינה ששלחת את ההודעה הזו כי אכפת לך ממני". את ההודעה שקיבלה וויט מהשחקן היא לא פרסמה ולכן לא נוכל לצרף אותה לכתבה.

 

"התכוונתי לומר לעורך הדין שלי שאין בכוונתי להמשיך עוד עם הסיפור הזה, עד שהבנתי שהחלפת עורכי דין והם ייעצו לך לכתוב לי. זה בכלל לא הגיע ממך. אתה בטח שונא אותי וכתבת לי את כל המילים האלה רק בגלל שהיית צריך". עוד הוסיפה ווייט וכתבה: "הדבר הנכון וההגון לעשות? מה זה? אני חושבת שזה לשמור על שקט ופרטיות, למרות שכל מה שבא לי זה לצרוח מכל הגגות. אתה יודע מה אני רוצה וזה בכלל לא קשור לכסף".

 

"זרקת אותי ברגע שהכרת מישהי קצת יותר שווה ממני" (Gettyimages)
"זרקת אותי ברגע שהכרת מישהי קצת יותר שווה ממני"Gettyimages

 

ההאשמות כלפי קארי המשיכו: "לא לקחתי לעצמי עורך דין כדי שאוכל לקחת לך את הכסף וככל הנראה אני אסתבך בעקבות זה שאני כותבת לך. אני בטוחה שתשתמש בזה נגדי. לא משנה מה עורכי הדין יחליטו, לא אכפת לי, זה מה שאני רוצה. הדבקת אותי בהרפס ובפפילומה, אני רוצה שתתנצל על זה בגלל שאכפת לך ולא בגלל שאמרו לך. אני רוצה שתבין שעד כמה שזה נראה לך עניין קטן ושולי, זה הרס את חיי".

 

כמובן שזה לא הסתיים בזה. עוד כתבה ווייט: "אני רוצה שתהיה אחראי כשאתה עם בחורות אחרות, תשים לב לגוף שלך. לפניך אולי לא היה לי הרבה, אבל היה לי כבוד, הייתי בחורה מאושרת. אהבתי את החיים, היה לי ביטחון והרגשתי טוב עם הגוף שלי, הייתי גאה ברוב ההחלטות שקיבלתי. אבל אז פגשתי אותך, אתה חשפת אותי לקוקאין, זונות, התעללות נפשית ומחלות מין. ג'ים, עשית דברים טובים בשבילי, אבל להיות איתך שבר אותי כאדם. זרקת אותי ברגע שהכרת מישהי יותר שווה ממני".

 

"אני עדיין אוהבת אותך" (Gettyimages)
"אני עדיין אוהבת אותך"Gettyimages

 

גופתה של ווייט נמצאה על ידי שני חברים בדירתה בלוס אנג'לס, כשלצדה פזורים כדורים. לאחר הבשורה הקשה הוציא קארי הודעה לעיתונות שבה כתב: "אני המום ועצוב. היא היתה פרח אירי עדין וחביב ובעל רגישות רבה מדי לאדמה הזאת, שבה לאהוב ולהיות נאהבת זה כל מה שנוצץ. לבי יוצא למשפחתה וחבריה וכל מי שאהב אותה ודאג לה. כולנו נפגענו מברק".

 

"היא היתה פרח אירי עדין וחביב" (Gettyimages)
"היא היתה פרח אירי עדין וחביב"Gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018