ריחו"ל
בינלאומית: גל גדות כובשת את ניו יורק
השחקנית והגאווה הלאומית שלנו סיימה את הביקור בארץ והמריאה לניו יורק כדי להשתתף בוועידה יוקרתית, שם התקבלה על ידי המעריצים באהבה גדולה שכללה בעיקר צרחות היסטריות וניסיון לזכות בסלפי. תגידו, לא מבקשים חתימות בימינו?

תצלחי כל אתגר כמו גדולה. גל גדות (gettyimages)
תצלחי כל אתגר כמו גדולה. גל גדותgettyimages

 

זה באמת עצוב, אבל גל גדות נאלצה לסיים את ביקור המולדת שלה בישראל ולשוב אל מעבר לים כדי להמשיך ולעבוד. אמש (א') היא הגיעה לוועידה יוקרתית של מרכז קהילתי יהודי בניו יורק, שם זכתה להתקבל על ידי המעריצים שרק חיכו לראותה שוב בתום הביקור בישראל. המעריצים, שחיכו לה בכניסה לבניין, קיבלו אותה בצרחות היסטריות כיאה למעריצים שרופים, העריפו עליה אהבה וביקשו סלפי וחתימות. רגע, עוד מבקשים חתימות בימינו?

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

במהלך הוועידה סיפרה גדות בגלוי כי היא חוששת לקראת האתגר שלה – הנחיית פרק בתכנית הסאטירה "סאטרדי נייט לייב". "אני כל כך מתרגשת לעשות את זה, זה הולך להיות משוגע", אמרה גדות מעל בימת ועידת האירוע של 92Y בניו יורק. במהלך הוועידה, נענתה גדות לשאלות שהופנו אליה מהקהל ואחת מהן הייתה האם היא מתרגשת לקראת הנחיית הפרק. "אני מפחדת לדבר כמו טיפשה", הודתה גדות והדגישה את המבטא הישראלי שלה. תגידי, עוד לא קלטת שמבטא ישראלי זה הכי אקזוטי שיש?

 

"אילתרתי בעבר, אבל אף פעם לא בלייב", המשיכה השחקנית, "אני בקושי יכולה להגיד 'סאטרדי נייט לייב'", המשיכה גדות להתבדח על המבטא שלה. "אני חושבת על המונולוג שיש לי ואני נלחצת, אבל אני גם מתרגשת". גדות תנחה את הפרק שיפתח את העונה ה-43 של התכנית במוצאי שבת הקרובה ולדבריה היא צפויה להתחיל כבר היום חזרות לקראת האירוע הגדול בקריירה שלה.


שני קילומטר מעל כל היתר (gettyimages)
שני קילומטר מעל כל היתרgettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018