רכילות+
מתחזק: סרג'י רוברטו ביקר בכותל
שחקן קבוצת ברצלונה והארוס של קורל סימנוביץ' הגיע לביקור בארץ וזכה לסיור פרטי בכותל עם הרב החביב על המפורסמים. לטובת 4.8 מיליון העוקבים שלו באינסטגרם הוא העלה תמונות באווירה יהודית שבהן הוא חובש כיפה ולומד על חג הסוכות. תגידו, מה עם סיורים באולמות אירועים?

  

תראו איך יפה לכם הרקע של הכותל. סרג'י רוברטו וקורל סימנוביץ' (צילום מסך)
תראו איך יפה לכם הרקע של הכותל. סרג'י רוברטו וקורל סימנוביץ'

 

הטירוף בעולם סביב גל גדות הוא אולי היח"צ הכי טוב שיש כרגע לישראל, אבל היא לא לבד ומסתבר שיש עוד מפורסמים שנותנים יד בדבר. אחד מהם, למשל, הוא שחקן קבוצת ברצלונה סרג'י רוברטו שנמצא בביקור בארץ יחד עם ארוסתו היפה קורל סימנוביץ' ומקפיד להעלות תמונות מהטיול בישראל ברשתות החברתיות לטובת 4.8 מיליון העוקבים שלו. אתם יודעים, בקטנה.

 

אתמול בלילה ביקרו השניים בכותל המערבי בירושלים וקיבלו מדריך פרטי בדמות הרב החביב על המפורסמים מרדכי חסידים. זו אמנם לא הפעם הראשונה של רוברטו בכותל, אבל הפעם הוא הגיע בלווית חבריו לנבחרת ספרד לקראת המשחק שלהם מול נבחרת ישראל, שיתקיים היום באצטדיון טדי בירושלים. רוברטו, ביקר בארץ בחודש האחרון כשהגיע לבת המצווה של אחותה של סימנוביץ'. אבל הפעם כשהגיע לזמן ממושך יותר וגם עם חבריו לקבוצה, נראה נרגש מתמיד והעלה תמונות מהכותל כשהוא חובש כיפה, תמונות מהטיול בנחלאות, תמונות מחוף בים בתל אביב, תמונות מטיול בנווה צדק - ובאופן כללי נראה כי עמוד האינסטגרם שלו מוצף בתמונות מהביקור בארץ. תגידו, במסגרת הסיורים שלכם בארץ הספקתם לבדוק גם אולמות אירועים? כי נראה לנו חבל שהחתונה לא תיערך בישראל.


כן, אתה לוהט גם עם כיפה על הראש (צילום מסך)
כן, אתה לוהט גם עם כיפה על הראש

לומד על ארבעת המינים. הזוג עם הרב מרדכי חסידים (צילום מסך)
לומד על ארבעת המינים. הזוג עם הרב מרדכי חסידים

אז מה כתבת בפתק? (צילום מסך)
אז מה כתבת בפתק?

נו, יאללה, עובר לגור בארץ? (צילום מסך)
נו, יאללה, עובר לגור בארץ?

נבחרת ספרד מרימה בתל אביב (צילום מסך)
נבחרת ספרד מרימה בתל אביב

 

 

My ❤️ @coralsimanovich

A post shared by Sergi Roberto (@sergiroberto) on

 

 

 
 
 
 
 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018