רכילות+

בשעה טובה: גלית גוטמן ויגאל אהובי התארסו

זה הזמן לאחל המון מזל טוב לדוגמנית ולמגישה שהתארסה לבן זוגה בארבע השנים האחרונות. גוטמן אמרה "כן" להצעה של איש העסקים יגאל אהובי והסכימה להיות אשתו. מחכים לראותכם בחליפת חתן ושמלת כלה!

 

מזל טוב חמודים! גלית גוטמן ויגאל אהובי (צילום: ענת מוסברג)
מזל טוב חמודים! גלית גוטמן ויגאל אהוביצילום: ענת מוסברג

 

זה הזמן לאחל המון מזל טוב לדוגמנית ולמגישה גלית גוטמן (45) ולבן זוגה איש העסקים יגאל אהובי (63) ששינו סטטוס מ"בזוגיות" ל"מאורסים". אחרי ארבע שנות זוגיות, החליט אהובי שהגיע הזמן לקחת את מערכת היחסים הזו צעד אחד קדימה, כרע ברך ושלף טבעת - וגוטמן נענתה בחיוב. אין ספק שאנחנו אוהבים בשורות טובות.

 

הערב (ב') הגיעה גוטמן לאירוע השקה ללא בעלה המיועד וסיפרה באוזנינו כי היא "תסכים להתחתן ברבנות רק כשיהיה שוויון זכויות מוחלט לנשים, לגברים ולזוגות חד מיניים". אז כנראה שחתונה כדת וכדין לא תהיה כאן, אבל לפי המסורת של גוטמן ניתן לשער כי השניים ינשאו בטקס אזרחי. הכי מחכים לראותכם בחליפת חתן ושמלת כלה! 

 

I am going @jonahevents #jonahclub @zipiromano_group Ph @mottyreif

A post shared by @galitgutman on

 

לגוטמן שתי בנות מבעלה הראשון, צלם העיתונות זיו קורן - שירה (18) ואמה (12). השניים ניהלו זוגיות בת 17 שנה שהחלה בשנת 1996 והסתיימה ב-2013. גוטמן וקורן הכירו באמצע שנות ה-90, כשהיא צעדה על מסלולי הדוגמנות והוא נשלח לתעד את האירועים. באוקטובר 1996, כשגוטמן היתה בת 25, הם התחתנו בטקס אזרחי ואת ההתמסדות חגגו שנה לאחר מכן בנוכחות 1,200 איש. בתום 17 שנות זוגיות השניים החליטו לפרק את החבילה ולאחר מכן פתחה גוטמן במערכת יחסים עם אהובי.

 
מתוקים כאלה (צילום: ענת מוסברג)
מתוקים כאלהצילום: ענת מוסברג

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018