רכילות+

עם הידיים בכיסים: איפה הטבעת של גלית גוטמן?

באותו הערב שבו התבשרנו על האירוסים של מלכת הדוגמנית פגשנו אותה באירוע מתוקשר, שבו היא העדיפה לשמור את הידיים בכיסים במקום להשוויץ בתכשיט החדש. אז אנחנו עדיין מחכים לתמונת האינסטגרם המתבקשת עם המניקור המוקפד, כן?

  

 

 
כשאת מתארסת, הדבר הראשון שאת חושבת לעצמך מייד אחרי שאמרת "כן" הוא אם הציפורניים שלך מסודרות, כדי שתוכלי להעלות תמונה של היד שלך כשאת משוויצה בטבעת החדשה ולהוסיף את הכיתוב המופתי: "אמרתי כן". אלא שגלית גוטמן, מלכת הדוגמניות ומלכת הפאסון, לא ממש ממהרת להתנהג כאחד האדם. בכל זאת, מלכה וזה. רגע אחרי הבשורה על אירוסיה הטריים לבן הזוג יגאל אהובי היא מעדיפה לשמור את הידיים שלה בכיסים. נשמה, אנחנו לא וונדר וומן ואנחנו לא יכולים לראות מעבר לבד, בבקשה תעזרי לנו פה.

 

זה ממש לא הזמן להצטנע. גלית גוטמן (צילום: רפי דלויה)
זה ממש לא הזמן להצטנע. גלית גוטמן

 

אמש (ב') נערכה הפתיחה החגיגית של מתחם האירועים החדש "ג'ונה & ג'ונה קלאב" – מבית קייטרינג "טעם וצבע" ו"מזל טלה" במלון West Lagoon Resort בנתניה, וגוטמן הגיעה אליה לבושה בהקפדה. כשגוטמן, שהגיעה ללא הארוס הטרי, הוציאה סוף-סוף את הידיים מהכיסים, הסתנוורנו מהטבעת המרשימה שהייתה על האמה. אלא שהמיקום המבלבל וגם העובדה שגוטמן נוהגת לענוד בקביעות טבעות מרשימות מעין אלו גרמו לנו לתהות אם אכן מדובר בטבעת החדשה. מה שאומר שאנחנו עדיין מחכים למניקור המושלם ולתמונת האינסטגרם המתבקשת, כן?

 

עוד הגיעו לאירוע חברתה הטובה של גוטמן, אורנה דץ, עם בן זוגה אהרון רוזה, רוסלנה רודינה, אנה ארונוב, ירדן הראל, חיים ושגית רביבו, הזוג שני גולדשטיין ועומר גורדון, יוליה פלוטקין, עמרי בן נתן, אבישג נגר, פאר טסי ועוד.

עושה לך חשק, אורנה? (צילום: רפי דלויה)
עושה לך חשק, אורנה?


אתן תהיו השושבינות? גלית גוטמן עם אורנה דץ ואנה ארונוב (צילום: רפי דלויה)
אתן תהיו השושבינות? גלית גוטמן עם אורנה דץ ואנה ארונוב

ברור לכם שעכשיו אנחנו מחכים לכם (צילום: רפי דלויה)
ברור לכם שעכשיו אנחנו מחכים לכם

לוקינג גוד. שגית וחיים רביבו (צילום: רפי דלויה)
לוקינג גוד. שגית וחיים רביבו

צמודים חזק ואנחנו בעד. שני גולדשטיין ועומר גורדון (צילום: רפי דלויה)
צמודים חזק ואנחנו בעד. שני גולדשטיין ועומר גורדון

 

 

 

צילום: רפי דלויה

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018