ריחו"ל
אביה של מייגן מרקל לא מפרגן לזוגיות עם הנסיך
בעוד שהנסיך הארי הצליח לכבוש את אמה של בת זוגו, השחקנית מייגן מרקל, אביה התברר כאגוז קשה לפיצוח. האב, שלא ממש מרוצה מהזוגיות לאור הזרקורים, טען כי הוא "אינו רוצה לקחת חלק בקרקס הזה". רק אותנו סבתא מלכה וכתר עתידי זה לגמרי משכנע?

עזוב אותך משטויות, אותנו כבשת. מייגן מרקל והנסיך הארי (Gettyimages)
עזוב אותך משטויות, אותנו כבשת. מייגן מרקל והנסיך האריGettyimages

 

אין ספק שאנחנו מתקדמים בצעדי ענק לקראת אירוסיהם המרגשים של הנסיך הארי (33) ובת הזוג השחקנית מייגן מרקל (36). בכל זאת, מרקל כבר פגשה

את המלכה אליזבת' והודיעה כי היא מוכנה לוותר על הקריירה שלה כשחקנית לטובת הטייטל החדש של "בת מלוכה", ואילו הנסיך הארי סיפר לחבריו שהיא האחת שהוא רוצה לבלות איתה את שארית חייו. מה שנשאר בעצם זה שהפרינס צ'ארמינג יקבל את האישור של הוריה של מרקל ויגהץ את הלבוש המלכותי, נכון? אז החדשות הטובות הן שאמה של מרקל התאהבה בנסיך הג'ינג'י, החדשות הפחות טובות הן שאת ליבו של אביה, הנסיך מתקשה לכבוש.

 

מתלחששים על הקייטרינג לחתונה? (Gettyimages)
מתלחששים על הקייטרינג לחתונה?Gettyimages

 

אז נכון שמדובר בנסיך הארי, בנם של הנסיכה דיאנה והנסיך צ'ארלס ונכדה של המלכה אליזבת', אבל כנראה שהשושלת המשפחתית לא הרשימה במיוחד את תומס מרקל, אביה של הכלה המיועדת (כבר אפשר לקרוא לה ככה?), שעדיין פגוע וזועם על כך שמריבה משפחתית שלהם דלפה לתקשורת בעקבות מערכת היחסים עם הנסיך. ואתם יודעים, עם כל הכבוד להארי ולתארים המלכותיים, בלי ברכת האב אין על מה לדבר, זה שווה יותר מכל תואר, כתר או חליפה מלכותית כזו או אחרת.

 

הנסיך הארי פגש לראשונה את דוריה, אמה של מרקל, באירוע פתיחת "משחקי אינוויקטוס", שם ניהלו השניים שיחה נינוחה ועל פי השמועות הצליח לכבוש את ליבה. לעומת זאת, אביה של מרקל מעדיף לשמור על דיסטנס ולהתרחק עד כמה שאפשר מאור הזרקורים, כל זאת, כמובן, כדי להגן על מייגן, בתו האהובה.

 

הוקסמה מהנסיך. מייגן ואמה דוריה (Gettyimages)
הוקסמה מהנסיך. מייגן ואמה דוריהGettyimages
 

 

"תומאס מעריץ את הבת שלו אבל הוא רוצה שמערכת היחסים בינה לבין הנסיך הארי תזרום באופן טבעי ואין לו שום רצון לדבר עליהם", סיפר קרוב משפחה של מרקל לאתר daily mail והוסיף: "תומאס מאוד גאה במייגן ובכל מה שהיא השיגה, אבל הוא מזועזע מהדברים האיומים שנאמרו עליה על ידי בני משפחה שלהם - אחים של מייגן, שעמם הם לא בקשר כמה שנים, והגיעו לתקשורת". לכלוכים בתוך המשפחה? המלכה אליזבת' בטוח לא תאהב את זה.

 

עוד הוסיף קרוב המשפחה ואמר: "תומאס הוא איש טוב שרק רוצה ומחפש שקט בחייו, הוא שמח בשביל מייגן אבל לא מוכן לקחת חלק בקרקס הזה שמגיע יחד עם הזוגיות שלה ושל הנסיך". אם זה "קרקס" בעיניך, מעניין מה תאמר ברגע שהם יתארסו.

 

הרגתם אותנו, תתארסו כבר (Gettyimages)
הרגתם אותנו, תתארסו כברGettyimages

  

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018