ריחו"ל

סם סמית' נמנע מהגדרות: "אני אישה כמו שאני גבר"

הזמר הבריטי סיפר בריאיון חשוף על תהליך היציאה שלו מהארון ועל מגדר ומיניות. "היה שלב בחיים שבו לא היה לי אף פריט לבוש גברי בארון", אמר והוסיף: "היום אני לא יודע מה ההגדרה שלי"

"השירים שלי מציגים את הצמיחה שלי". סם סמית' (Gettyimages)
"השירים שלי מציגים את הצמיחה שלי". סם סמית'Gettyimages

 

אחד הדברים שמאפיינים את המאה ה-21 זה הצורך לשבור מוסכמות ולהימנע מהגדרות מחייבות. מי שמחזק את הטענה הזו הוא הזמר הבריטי סם סמית' (25) שבריאיון גלוי לב הוא משתף למה לקח לו זמן רב לצאת מהארון וכיצד הוא תופס את כל נושא המגדר והזהות המינית.

 

"פחדתי להגיד את הדבר הלא נכון ולפגוע", אמר סמית' כשנשאל על תהליך היציאה שלו מהארון. בריאיון למגזין הסאנדיי טיימס, שנערך ימים ספורים לפני יציאת אלבומו השני, הוא טען: "אני לא יודע מה ההגדרה שלי, אבל אני מרגיש אישה בדיוק כפי שאני מרגיש גבר". זאת, לאחר שהמראיין ביקש לברר איתו אם הוא חש שהמין שלו תואם את המגדר שלו. עוד הוא טען כי השירים שלו משקפים במידה רבה את התהליך שעבר עליו בשנים האחרונות. "אני חושב שהמוזיקה שלי מציגה את הצמיחה שלי, את הביטחון. אני מרגיש שהשירים שלי מראים אותי ואת הגבר ההומו שאני".

תכלס הלבוש שלך בהופעות די סולידי, לא? (Gettyimages)
תכלס הלבוש שלך בהופעות די סולידי, לא?Gettyimages
 

 

בהמשך הריאיון חשף סמית' כי בעברו הוא אהב מאוד את סגנון הלבוש הנשי. "אנשים לא יודעים את זה, אבל בגיל 17 הייתי אובססיבי לבוי ג'ורג' ומרלין מונרו. זה היה שלב בחיים שבו לא היה לי אף פריט לבוש גברי בארון. התאפרתי בכל יום מחדש איפור מלא. זה נמשך שנתיים וחצי", סיפר והוסיף: "תמיד אהבתי עקבים. יש לי המון בבית". סם, אנחנו אוהבים אותך ולא צריכים להגדיר את זה בשום צורה. 

 

 

רגע, זה זמן טוב לשלוף תמונה מהימים שלפני הדיאטה ולהגיד שאפו? סמית' ב-2015 (Gettyimages)
רגע, זה זמן טוב לשלוף תמונה מהימים שלפני הדיאטה ולהגיד שאפו? סמית' ב-2015Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018