ריחו"ל

ג'ורג' קלוני: "נחשפתי למראות קשים בהחלפת הטיטולים לתאומים"

השחקן והאבא הטרי הגיע לפרמיירה לסרט חדש בבימויו, יחד עם מאט דיימון שטען שקלוני סוף סוף התבגר וג'וליאן מור, שסיפרה איך הוא בכל זאת מתח אותה. ואם תשאלו אותו, הפחד האמיתי שלו הוא בכלל ממה שמסתתר בתוך הטיטולים של הילדים. האמת, בצדק

 

 

לפני ארבעה חודשים הפך השחקן ג'ורג' קלוני (56) לאבא לתאומים, ואם לרגע חשבנו שהסטטוס החדש ימנע ממנו להישאר השטותניק שהוא היה, כנראה שטעינו. זאת אומרת, זה לפחות מה שטען מאט דיימון (47) בפרמיירה לסרט החדש בכיכובו ובבימויו של קלוני. אם תשאלו אותנו, אנחנו עדיין חושבים שמדובר בחוסר שעות שינה ולא מעבר.

 

טוב, אתה לא מבין איך היא נבהלה כשקפצתי לה מהארון (Gettyimages)
טוב, אתה לא מבין איך היא נבהלה כשקפצתי לה מהארוןGettyimages

 

"ג'ורג' סוף סוף התבגר" אמר דיימון בראיון לערוץ E! במהלך הפרמיירה לסרט החדש Suburbicon, ואילו ג'וליאן מור (56), המשחקת יחד איתו הוסיפה וסיפרה: "קלוני ניסה להפחיד אותי כשהתחבא בתוך הארון שלי וקפץ כשהגעתי, אבל אין ספק שהוא התנהג בצורה בוגרת במהלך צילומי הסרט". בוגר - לא בוגר, איך אין סרטון של זה?

 

"לי ג'ורג' לא עשה כלום" סיפר דיימון והוסיף: "ברצינות, אני חושב שהוא ממש התבגר". אז עושה רושם שימיו של קלוני כאיש המצחיקול בחבורה הוחלפו בדמותו של אב אחראי ורציני? כן, קשה לנו להאמין לזה.

 

משחקים אותה רציניים. קלוני, מור ודיימון (Gettyimages)
משחקים אותה רציניים. קלוני, מור ודיימוןGettyimages

 

אבל אל דאגה, קלוני לא וויתר לחלוטין על ההומור המשוגע שלו והוא עדיין מוצא דרכים מקוריות להביע את חוש ההומור הייחודי שלו. "במהלך צילומי הסרט קלוני התעקש למצוא את האופניים הקטנות ביותר לטובת צילומים של סצנה. זה אילץ את ג'ייסון בורן לרכב על האופניים כשהברכיים שלו יוצאות החוצה ונראות כמו כנפיים", סיפר דיימון.

 

אז למרות המוניטין שלהם כצמד מצחיקנים, קלוני ודיימון טוענים שהם תמיד יהיו שם אחד בשביל השני, דיימון אפילו התנדב לשמור על התאומים של קלוני, אלה ואלכסנדר בני הארבעה חודשים, אבל הוא מיהר להוסיף שלא יעשה זאת בלי העזרה של אשתו, לוסיאנה. ואילו קלוני סיפר והודה ש"להיות אבא זה הרבה יותר קשה מלהפיק סרט. אולי זה בגלל כל האסונות והמראות הקשים שאני נחשף אליהם בהחלפת הטיטולים". ליבנו איתך ג'ורג', לגמרי.  

 

אסונות בטיטולים. ג'ורג' ואמל קלוני (צילום: AP)
אסונות בטיטולים. ג'ורג' ואמל קלוניצילום: AP

 

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018