בלי חולצה

אתם בחרתם: אלו הזוכים בתואר מלכי החוף של Pplus

אחרי שנה שלמה של סלבס בביקיני ומפורסמים חשופי חזה, ביקשנו מכם - ואתם דירגתם. אלו הם מלך ומלכת החוף לשנת 2017 ומה נאמר - התוצאות לא מפתיעות במיוחד. קבלו את המנצחים הגדולים

הכי מגיע לכם. נטע אלחמיסטר ודין מירושניקוב (אינסטגרם)
הכי מגיע לכם. נטע אלחמיסטר ודין מירושניקוב

 

בסוף השבוע האחרון ביקשנו מכם לדרג את מלך ומלכת החוף לכבוד סוף עונת הרחצה הרשמית של שנת 2017. ההיענות שלכם הייתה משמחת ומרגשת ולמאות שהבחירה הייתה קשה במיוחד - הצלחנו להגיע לתוצאה משביעת רצון (כאילו שאפשר להגיע לתוצאה אחרת כשמדובר במבחן בגדי ים). היו המון מפורסמים ששטפו לנו את העיניים במהלך הקיץ - אבל רק אחד ואחת נבחרו לתואר הנחשק. אז בלי יותר מדי עיכובים, הרשו לנו להכריז רשמית על הזוכים בתואר מלך ומלכת החוף של Pplus.

 

מלכת החוף: נטע אלחמיסטר

כל הצבעים וכל הגזרות - הכל הולם אותך. נטע אלחמיסטר (צילום: מתוך אינסטגרם)
כל הצבעים וכל הגזרות - הכל הולם אותך. נטע אלחמיסטרצילום: מתוך אינסטגרם

 

אין טבעית יותר מנטע אלחמיסטר לטייטל הנוצץ של מלכת החוף לשנת 2017. מי שאחראית למותג בגדי הים "Bananhot" והשלישית ברשימת הישראלים עם מספר העוקבים הגבוה ביותר באינסטגרם, בין היתר הודות לשלל תמונותיה השוות בבגדי ים, לא יכולה שלא לעמוד בראש הרשימה. אין ספק שזו הייתה השנה של אלחמיסטר ואנחנו לגמרי צופים לה גדולות לשנה הבאה. אז רק אם אפשר, אל תזניחי את התואר ותעבדי קשה כדי לשמר אותו, סבבה?

 

למקום השני והנחשק הגיעה השורדת לשעבר בר זומר שכנראה המסר הוא שאנחנו צריכים עוד זמן מסך שלה בביקיני. במקום השלישי הרווקה הלא כל כך טרייה אבל עדיין לוהטת - רוסלנה רודינה

 

מלך החוף: דין מירושניקוב 

למה נגמר הקיץ? דין מירושניקוב (צילום: יהודה בן יתח)
למה נגמר הקיץ? דין מירושניקובצילום: יהודה בן יתח

 

טוב, אנחנו לא מופתעים. באיזשהו מקום זה היה כמעט צפוי שלמקום הראשון בגזרת הגברים יגיע השחקן-דוגמן הכי לוהט בביצה בימים אלו - דין מירושניקוב. זה מרגיש לנו מתבקש שדווקא הוא מבין כולם יחזיק בתואר מלך החוף שלנו לשנה החולפת. ככל שאנחנו יותר מסתכלים על התמונות שלו מהקיץ אנחנו קצת מתבאסים בלב שהתקופה החמה נגמרת. אי אפשר לדחות את החורף ביום, יומיים, חודש, חודשיים?

 

למקום השני בגזרת הגברים הגיע השף והקוביות שרק השנה גילינו איך הוא נראה מתחת לבגדים - שגב משה. אחריו נמצא הייבוא שלנו מעבר לים - הדוגמן והאסיר לשעבר ג'רמי מיקס שקפץ לישראל כדי לצלם קמפיין ועל הדרך לא שכח לפקוד את חופי הים של תל אביב ולהציג לנו את הגוף שסיפק לו ג'וב מהסרטים אחרי השחרור מהכלא. 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018