רכילות+

נגד לשון הרע: הסלבס נרתמו למטרה חשובה

אין דבר יותר משמח מלראות את המפורסמים שלנו, שהשכילו להבין שעם הכוח הגדול שלהם באה אחריות גדולה, משתתפים בתערוכה להעלאת מודעות לנושא חשוב תחת הכותרת "לשון הרע לא מדבר אליי". טוב, אהבת חינם זה הכי טרנדי

 

אנחנו הכי בעד מעשים טובים. אלכסה דול, שלומית מלכה וניבר מדר (רפי דלויה)
אנחנו הכי בעד מעשים טובים. אלכסה דול, שלומית מלכה וניבר מדר

 

מסתבר שהמפורסמים שלנו הם לא אנשים שמרוכזים רק בעצמם, אלא הם משתמשים בכוח שיש להם כדי להעלות מודעות למטרות חשובות. לכן הם נרתמו לקחת חלק בקמפיין "לשון הרע לא מדבר אליי" שבמסגרתו הוקמה תערוכת תמונות שמטרתה לעודד את הנוער והציבור בכלל להתמקד בפרגון ואהבת חינם ולא ברכילות מרושעת. ואם על הדרך הם גם זוכים בתמונות פוטוגניות, גורפים לייקים ומרוויחים קרדיט על ליבם הטוב ורוח ההתנדבות, אז מה טוב. אה רגע, זה נחשב לשון הרע? טוב, בכל זאת אותנו לא הזמינו להשתתף בתערוכה.

 

גם יפות וגם טובות לב. שלומית מלכה ומאיה וורטהיימר (צילום: רפי דלויה)
גם יפות וגם טובות לב. שלומית מלכה ומאיה וורטהיימר

 

אתמול (ב') הושקה בקניון איילון תערוכת "לשון הרע לא מדבר אליי" שהוקמה ביוזמתו של דוד הלפרין. אמנם בין המצולמים תמצאו את בר רפאלי, נטע אלחמיסטר, יובל שרף ונוספים, אך הן לא הגדילו לעשות ולהגיע לאירוע ההשקה ולבחון את תמונתם מקרוב. מי שכן הגיעו היו החברות הטובות שלומית מלכה, מאיה וורטהיימר ויערה בנבנישתי, שרק חזרה מביקורה הקבוע בארצות הברית, רגע לפני שהמשיכו הבנות למסיבת חברות אצל מאמנת הכושר שלהן. עוד הגיעו מושיק גלאמין שגם העניק למשתתפים אינסטה בלוק עם דמותם משתקפת אליהם, שי מיקה, מייקל לואיס, עידן יניב, נועם פרוסט, אלכסה דול, דנה זרמון וצמד הבסטיז היפים גפן ברקאי וניבר מדר.


אמרתם משהו רע? לא שמעתי. ישי לפידות (צילום: רפי דלויה)
אמרתם משהו רע? לא שמעתי. ישי לפידות

 

שם נרדף לביטוי. דוד הלפרין (צילום: רפי דלויה)
שם נרדף לביטוי. דוד הלפרין

 

 

צילום: רפי דלויה

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018