ריחו"ל

קאמבק: ג'סטין וסלינה שוב יחד

אחרי גל שמועות, ארוחת בוקר "אפלטונית", פרידה מתוקשרת של גומז ודה וויקנד ומשפחה אחת זועמת, השחקנית והזמר הקנדי חזרו זו לזרועותיו של זה ואנחנו חזרנו להאמין באהבה. ג'סטין, אל תהרוס את זה שוב, שמעת?

קאמבק! ג'סטין ביבר וסלינה גומז (אינסטגרם)
קאמבק! ג'סטין ביבר וסלינה גומזאינסטגרם

 

טוב, אנחנו לגמרי מודים שמהרגע שנודע לנו שסלינה גומז (25) וג'סטין ביבר (23) חזרו לבלות יחד, האופטימיות חזרה לחיינו וכבר התחלנו לדמיין את כתיבת האייטם הנוכחי, שבו נבשר לכם ולכל המעריצים של זוג היונים שהגיע הרגע המאושר והשניים חזרו להיות יחד. אז הנה זה קרה, גומז חזרה לזרועותיו של ביבר, האקס המיתולוגי וזה שגרם לכל כך הרבה סבל, תסכולים וייסורים בחייה. איזה כיף!

 

זה בהחלט היה עניין של זמן, מהרגע שבו נצפה הזמר הקנדי כשהוא מבלה בביתה של גומז ועד לרגע שבו דה וויקנד (27) יחטוף את העצבים, ייפרד מגומז ולמעשה יפנה את הדרך לאקס המיתולוגי, שלא בזבז זמן ומיהר להחזיר את השחקנית לזרועותיו. אז נכון, משפחתה של גומז פחות בעניין והם בהחלט הצהירו שלעולם לא יסלחו או יקבלו את ביבר חזרה, אבל לשמחתנו גומז לא ייחסה לזה חשיבות רבה וחזרה לביבר כאילו מעולם לא נאלצה לקבל טיפול נפשי בעקבות מה שעולל לה בעבר. 

 

בדיוק, תהיה ג'נטלמן (צילום: גטי אימג'בנק)
בדיוק, תהיה ג'נטלמןצילום: גטי אימג'בנק

 

גומז, שהתראיינה במהלך סוף השבוע האחרון למגזין Billboard, אישרה את הקאמבק ואפילו התייחסה לפרידה מדה וויקנד: "נפרדנו לאחר 10 חודשים צמודים יחד, אבל אנחנו עדיין החברים הכי טובים". כשנשאלה הזמרת מה גרם לה להחזיר את ביבר לחייה, ענתה: "אני בת 25, לא בת 18, 19 או אפילו 20. אולי בעבר הקשר הזה לא הצליח אבל זה לא אומר שהרגשות והדאגה שהיו בעבר פשוט יעלמו".

 

"אני מאוד גאה במי ובמה שאני כיום", ענתה גומז כשנשאלה במה היא גאה, והוסיפה: "אני מטפלת ומתמודדת עם הדברים בצורה הכי בריאה שיש. אני אוהבת את זה שיש לי את האפשרות לומר 'לא'. אני אוהבת להיות חלק מהעולם הזה, אנשים כל כך מפחדים, כל הזמן, מאנשים אחרים. אני רואה את זה, אני רואה כמה חרדות וחששות יש לאנשים וזה רק הולך ומחמיר ואני גאה בעצמי שאני לא כזו. יש לי את כל הסיבות לומר 'לכו כולכם ל...' אבל אני לא אומרת את זה. אני מקבלת את הימים הקשים, בהם אני לא רוצה לעזוב את חדר השינה שלי - אני מוכנה לקראתם".

 

בהצלחה עם זה (gettyimages)
בהצלחה עם זהgettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018