ריחו"ל

תשעה מתלוננים נוספים נגד השחקן קווין ספייסי

שמונה גברים שעבדו עם השחקן על הסט של הסדרה "בית הקלפים" טוענים שנפלו קורבן לתקיפה. צעיר בריטי סיפר שהתעורר במיטתו של ספייסי, שביצע בו מעשה מגונה. משטרת לונדון פתחה בחקירה

הפך את האווירה על הסט לרעילה. קווין ספייסי (gettyimages)
הפך את האווירה על הסט לרעילה. קווין ספייסיgettyimages

 

פרשת התקיפות המיניות של השחקן קווין ספייסי ממשיכה להסתבך: שמונה חברי צוות שעבדו עם ספייסי על סט הסדרה "בית הקלפים" סיפרו שנפלו קורבן לתקיפות מיניות מצידו, כך דווח ב-CNN. עוזר הפקה שעבד על הסט סיפר שעזר לשחקן להעביר ציוד מרכבו לקראוון שלו. "כשהיינו בקראוון הוא חסם את היציאה ונגע בי. אמרתי לו שלא נוח לי, והוא ברח לרכב ונסע". עוד סיפר שפחד להתלונן כי ידע שהדבר יפגע בקריירה שלו.

 

איש צוות נוסף סיפר שספייסי נהג לגעת בו בצורה לא הולמת. "הוא היה מגיח מאחור ומעסה לי את הכתפיים או נוגע לי בבטן במהלך שיחה שגרתית". לדברי העובד, הוא לא התלונן אך סיפר לקולגות על התקריות. "זה החלק הכי גרוע בכל הסיפור. הייתי שמח לדבר על מה שקרה מבלי לפחד".

 

עובד הפקה שהעז והתלונן בפני ההנהלה סיפר שהפתרון שהוצע לו היה הימנעות משהייה במחיצתו של ספייסי. "אין לי ספק שההתנהגות הזו הייתה שגרתית עבורו ואני הייתי אחד מיני רבים. זו הייתה סביבה רעילה עבור גברים צעירים שהיו צריכים ליצור איתו אינטרקציה במסגרת העבודה. שחקנים, אנשי צוות, כולם".

 

התלונות ממשיכות להצטבר (gettyimages)
התלונות ממשיכות להצטברgettyimages

 

במקביל, הוגשה במשטרת לונדון תלונה מצעיר בריטי שסיפר שהתעורר במיטתו של השחקן בשנת 2008. לדבריו, הם נפגשו בביתו של ספייסי כיוון שרצה לקבל עצות בנוגע למשחק. השניים שתו משקה אלכוהולי ולאחר מספר שעות הצעיר התעורר במיטתו של השחקן, שביצע בו מעשה מגונה. התלונה הוגשה ב-1 בנובמבר אחרי שאנתוני ראפ סיפר שהותקף על ידי ספייסי כשהיה בן 14 בלבד.

 

"ב-1 בנובמבר הוגשה למשטרת לונדון תלונה על מעשה מגובה שבוצע בגבר על ידי גבר אחר. חוקרים שמתמחים בתקיפה מינית והתעללות בילדים מעורבים במקרה", כך נמסר מדובר המשטרה ל"דיילי מייל". דוברים מטעמו של ספייסי מסרו אתמול (ה') לערוץ E! שהוא החליט לקחת פסק זמן מעולם המשחק. "קווין ספייסי לוקח את הזמן הנחוץ כדי לפנות לעזרה וטיפול. כרגע אין לנו מידע נוסף".

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018