ריחו"ל

הגבר הסקסי ביותר לשנת 2017 הוא בלייק שלטון

זמר הקאנטרי השאיר אבק לגברים הכי לוהטים בתעשייה ופילס את דרכו למקום הראשון של הרשימה הכי שווה בהוליווד. והחלק הכי טוב מבחינתו - לדחוף את זה לפנים של החבר הטוב, אדם לוין, הגבר הסקסי לשנת 2013. מי היה מאמין?

הגבר הסקסי ביותר לשנת 2017 - בלייק שלטון (צילום מסך)
הגבר הסקסי ביותר לשנת 2017 - בלייק שלטוןצילום מסך

 

 

היום הטוב ביותר בלוח השנה הגיע ולא, אנחנו לא מדברים על חג המולד: מגזין "פיפל" הכריז על הגבר הסקסי בעולם והפעם מדובר בלא אחר מאשר בלייק שלטון (41), זמר הקאנטרי הראשון שקטף את התואר, חבר בפאנל השופטים של "דה וויס" האמריקאי ובן הזוג של הזמרת גוון סטפני (48). תביאו לו בכפיים!

 

מודים, הבחירה בשלטון, שהוא אמנם גבר לוהט לכל הדעות, אבל עם יד על הלב, היינו יכולים למצוא עוד כמה ממש שווים, הפתיעה גם אותו וכששאלו את הזמר המסוקס מה הדבר הראשון שעבר לו בראש כשסיפרו לו על הזכייה, הוא אמר: "שנגמרים לכם האנשים". אחלה, אפשר לצרף "חוש הומור" לרשימת התכונות שעזרו לך לזכות בתואר.

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אחלה תואר לרזומה. בלייק שלטון (Gettyimages)
אחלה תואר לרזומה. בלייק שלטוןGettyimages
 

 

בגיליון המיוחד מספר שלטון כי כל הקרדיט מגיע לחברתו בשנתיים האחרונות שאמרה לו שהוא יצטער על ההזדמנות הזו כל חייו אם יוותר עליה, אבל הסיבה האמיתית שהוא הסכים לתואר היה היכולת "לדחוף את זה" בפנים של חברו הטוב לפאנל השופטים ב"דה וויס", אדם לוין, שזכה בתואר בשנת 2013. "עד כמה שאני גאה לקבל את התואר הזה ועד כמה שאני שמח שבחרתם בי, הדבר היחיד שמעניין אותי זה שאוכל לדחוף את זה לפרצוף של אדם", אמר שלטון. סבבה, אז "בוגר" ירד מרשימת התכונות.

 

כיאה לכל גבר לוהט, שלטון מתעקש שהיו לו דווקא כמה שנים לא ממש טובות, ובעבר, לפני שפרץ בגדול, היה בעיקר שמן ולכן מצחיק אותו כשאומרים לו היום שהוא "ממש לא השתנה". אנחנו רק רוצים לציין שלנו אין שום בעיה עם כמה קילוגרמים עודפים, להפך. אנחנו אוהבים שיש מה לתפוס בגברים שלנו.

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

מאז הזכייה (כמה שעות בסך הכל, ועדיין), שלטון מצייץ כל כמה זמן בטוויטר משפטים שמבהירים עד כמה הוא לוקח ברצינות את התואר. נגיד, "אני אוכל מלפפון חמוץ. מלפפון חמוץ סקסי". אני "הכנתי לעצמי משקה. משקה סקסי", וכו'.

 

מי שקטפו בשנים עברו את התואר הנחשק היו דווין "דה רוק" ג'ונסון, דיוויד בקהאם, אדם לוין, כריס המסוורת', בראדלי קופר, צ'נינג טייטום, ג'ורג' קלוני וג'וני דפ. נו, נראה ששלטון נמצא בחברה טובה.

  

אז איך זה לצאת עם הגבר הסקסי ביותר בעולם? סטפני ושלטון (Gettyimages)
אז איך זה לצאת עם הגבר הסקסי ביותר בעולם? סטפני ושלטוןGettyimages

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018