רכילות+

ידידיה ויטל התארס לבן זוגו, הבמאי ארז ברנהולץ

השחקן ובן זוגו חגגו עשור של זוגיות בדרך הכי יפה שאנחנו מכירים - עם טבעת, ולנו לא נותר אלא לבקש להיות השושבינים בחתונה. שתדעו שכבר יש לנו טוקסידו, #רקאומרים

יאללה איזה זוג יפה. ידידיה ויטל וארז ברנהולץ (צילום מסך)
יאללה איזה זוג יפה. ידידיה ויטל וארז ברנהולץ

סמסו המון מזל טוב לשחקן המוכשר ידידיה ויטל (33), שהתארס אמש לבן זוגו מזה עשר שנים, הבמאי ארז ברנהולץ (35). השניים הכירו כשברנהולץ שהיה סטודנט לקולנוע והגיע לערב יצירות בסטודיו של ניסן נתיב שם ויטל למד ואחרי שברנהולץ ראה אותו רוקד על הבמה פלוס עוד כמה חודשים עד שאזר אומץ ודרך חברה משותפת יצר קשר והשניים יצאו לדייט. בדיוק לפני עשר שנים.

 

ויטל שהתפרסם בסדרת הנוער "השמינייה", מעולם לא הסתיר את היותו הומוסקסואל ומבלי לצאת בראיון שער מפוצץ, ב-2014 פרסם תמונה זוגית מחופשה בטורקיה עם ברנהולץ והוסיף את הכיתוב "אני ובן זוגי, וגם אם זה רק שנינו מול כל העולם. #מבסוטים". לכבוד חגיגות העשור לזוגיות של השניים, החליט ויטל שטבעת תהיה המתנה הכי נכונה למאורע.

 

מחכים לך בחליפת חתן (צילום: רפי דלויה)
מחכים לך בחליפת חתן

ידידיה, מזל טוב!

"תודה רבה, האמת שאתמול ממש חגגנו עשר שנים לדייט הראשון שלנו, וחשבתי איך נכון לחגוג את זה, בכל זאת אחרי עשר שנים, חתונה זה כבר סוג של בדיחה, אבל הרגשתי שהמתנה החומרית של טבעת תהיה הכי מדויקת עבור שנינו".


חביב השחקניות. ויטל ואגם רודברג (צילום: ענת מוסברג)
חביב השחקניות. ויטל ואגם רודברג

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018