ריחו"ל
ג'רמי פיבן נמצא דובר אמת בבדיקת פוליגרף
כוכב "הפמליה" שהואשם על ידי השחקנית אריאן בלאמר כי תקף אותה מינית על הסט של הסדרה, עבר בדיקת פוליגרף ונמצא דובר אמת. בנוסף, נבדק בנוגע לשתי נשים נוספות שטענו כי תקף אותן

דובר אמת. ג'רמי פיבן (gettyimages)
דובר אמת. ג'רמי פיבןgettyimages

 

השחקן ג'רמי פיבן (52) שהואשם בסוף החודש שעבר בתקיפה מינית על ידי השחקנית אריאן בלאמר נבדק בפוליגרף ויצא דובר אמת, כך דיווח אמש (ב')

האתר "BLAST". בלאמר טענה שפיבן כפה את עצמו עליה בזמן שהתארחה על סט הצילומים של הסדרה. "היי ג'רמי פיבן", כתבה השחקנית בחשבון הטוויטר שלה. "זוכר כשדחקת אותי לפינה בקראוון שלך על סט 'הפמליה?' זוכר שתפסת את השדיים שלי על הספה מבלי שביקשת רשות?". עוד הוסיפה שפיבן לא נתן לה לעזוב את המקום וחפן גם את ישבנה.

 

מספר ימים לאחר מכן, פרסם השחקן הצהרה והכחיש את הטענות נגדו. אתחיל בכך שאגיד שכל ההאשמות נגדי שקריות ומפוברקות לחלוטין. לא הייתי כופה את עצמי על אישה, והצעתי לעשות בדיקת פוליגרף כדי להוכיח את חפותי". לפני שבוע ה קיים פיבן את הבטחתו ועשה בדיקת פוליגרף. הוא נשאל האם חפן את בלאמר, האם דחק אותה לפינה של הקראוון כדי שיוכל לגעת בה והאם השחקנית נכנסה לקראוון לו אי פעם. פיבן השיב בשלילה לכל השאלות ונמצא דובר אמת.

 

"ההאשמות נגדי שקריות ומפוברקות לחלוטין" (gettyimages)
"ההאשמות נגדי שקריות ומפוברקות לחלוטין"gettyimages

 

בנוסף לבדיקה הזו, עבר פיבן בדיקות פוליגרף נוספות במהלכן נשאל אודות טיפאני בייקון ואיימי מדור, נשים נוספות שטענו כי תקף אותן. כדי להסיר כל ספק נגדו, נשאל האם תקף מינית אי פעם והשיב בשלילה. גם במקרים הללו נמצא דובר אמת.

 

בחור אמין (gettyimages)
בחור אמיןgettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018