ריחו"ל

ריאן פליפה: "מעולם לא הרמתי יד על אישה"

שחקן הקולנוע שהואשם על ידי האקסית, דוגמנית הפלייבוי אלסי היואיט, בכך שתקף, הכה וגרם לה לחבלות ולצלקות נפשיות, הגיש את כתב הגנתו לבית המשפט וטען שמדובר בניסיון נואש לסחוט ממנו כסף ולזכות בפרסום.

"מעולם לא הרים יד". ריאן פליפה (Gettyimages)
"מעולם לא הרים יד". ריאן פליפהGettyimages

 

במהלך חודש ספטמבר האחרון הואשם שחקן הקולנוע ריאן פליפה (43) בכך שתקף והכה את חברתו לשעבר, דוגמנית הפלייבוי אלסי היואיט, שהגישה נגדו

תביעה על סך מיליון דולר וזאת בטענה כי הוא תקף אותה, פיזית ונפשית. לטענותיה, התקיפה התרחשה ב-4 ביולי וכתוצאה מכך היא חווה מצוקה נפשית קשה. היואיט מאשימה את פליפה בכך שהוא בעט בה, הכה אותה, נתן לה אגרופים ואם זה לא מספיק - דחף אותה במורד המדרגות, כך כתוב במסמכים שהגיעו לחדשות ערוץ E!.

 

אמש (ד') פורסם באתר TMZ כי פליפה הגיש לבית המשפט את כתב הגנתו, בנוגע להאשמותיה של האקסית, וכי הוא מכחיש בכל תוקף את טענותיה: "אלסי לא רק משקרת, היא גם משמיצה - מעולם לא הרמתי עליה יד".

 

גדל בבית שבו זכויות האישה היו מעל הכל (Gettyimages)
גדל בבית שבו זכויות האישה היו מעל הכלGettyimages

 

"מדובר בניסיון לא מוצדק או הגיוני לסחוט כסף מפליפה וכמו כן לזכות בפרסום ולקדם את קריירת הדוגמנות של היואיט", כך נכתב בכתב ההגנה שהגישו עורכי דינו של השחקן לבית המשפט. השחק, שכזכור הוא בעלה לשעבר של השחקנית ריס וויתרספון (41), הלוא היא לוחמת הצדק הנשי, סיפר ואמר כי הוא גדל וחי בבית שבו פמיניזם וזכויות האישה היו בראש סדרי העדיפויות, לכן אין כל אמת בטענותיה של האקסית. כן, זכויות וכבוד לאישה ובכל זאת בגדת בריס לעיני כל העולם, דושבג!

 

"לפליפה נמאס שמאשימים אותו באלימות, אלסי החלה את התוכניות הנבזית שלה בכך שהגישה תלונה שקרית למשטרה שם האשימה את ריאן שניסה לפגוע בה, בזמן שהיא בעצמה הייתה מאוד שיכורה ולמעשה פרצה לביתו", כך נכתב בכתב ההגנה.

 

האקסית התובעת. אלסי היואיט (אינסטגרם)
האקסית התובעת. אלסי היואיטאינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018