ריחו"ל

ברק אובמה שים לב: זה החבר החדש של מליה

גם לאיש הכי חזק בעולם (לשעבר) יש את אותן בעיות של כל אב לילדה מתבגרת - בחורים. אז מי הבחור החדש בחייה של מליה שגם התנשק איתה לעיני העולם כולו? קבלו את כל הפרטים

 

אף אבא לא רוצה לחשוב שבתו הגיעה לבגרות מינית אבל אין ספק שזה קצת יותר קשה כשאתה נאלץ לצפות בזה, יחד עם כל שאר העולם, באינטרנט. אז תנחומינו לנשיא ארצות הברית לשעבר, ברק אובמה, שבסוף השבוע האחרון גילה יחד עם שאר הגולשים, שלבתו מליה בת ה-19 יש חבר חדש, או לכל הפחות רומן לוהט.

 

אובמה הצעירה נתפסה ביום שבת האחרון בעדשת מצלמת הפפראצי של אתר TMZ כשהיא מתנשקת עם בחור חמוד בניו הייבן, במשחק פוטבול בין שני הקולג'ים היוקרתיים, ייל והארוורד. אז מי זה הבחור בעל הפוטנציאל להפוך לחתן של הנשיא שאמריקה אהבה כל-כך? קבלו את כל הפרטים:

 

 

 

מדובר ברורי פארקהרסון, סטודנט בן גילה של אובמה (19) שלומד כבר שנה שניה בהרווארד. פארקהרסון הוא יליד אנגליה שלמד בתיכון רוגבי היוקרתי ונחשב על ידי חבריו לשכבה לפופולרי מאוד ו"מציאה של ממש". הוא ייצג את בית הספר שלו ברוגבי, גולף והיה חלק ממועדון הכימיה ואף נבחר לתפקיד יו"ר מועצת התלמידים בשנים 2015-2016 , שניתן מדי שנה לתלמיד בעל הישגים יוצאי דופן מבחינה אקדמית וחברתית.


לא רע בכלל. רורי פארקהרסון (מתוך: פייסבוק)
לא רע בכלל. רורי פארקהרסוןמתוך: פייסבוק

 

אגב, אם הוא באמת יהיה החבר של מליה ולא עוד רומן קצרצר, מה שיוביל לפגישה שלו ושל ברק אובמה, אל תחשבו שרק העובדה שהוא נישק את בתו מול כל העולם תהיה ביניהם, אלא העובדה שפארקהרסון עוקב בטוויטר אחרי הנשיא דולנד טראמפ, אבל לא אחרי אובמה. אאוץ'.


קח ברק, שיהיה לך
קח ברק, שיהיה לך
יש לך כמה הסברים לתת גברת צעירה (צילום: gettyimages)
יש לך כמה הסברים לתת גברת צעירהצילום: gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018