ריחו"ל

עם טבעת ועוף צלוי: הנסיך הארי חושף כיצד הציע נישואים

רגע אחרי שניפץ את חלומותינו ובישר לעולם על אירוסיו, התיישב הנסיך הארי לריאיון משותף עם המיועדת מייגן מרקל ושיתף בסיפור התאהבותם וברגע שליפת טבעת הזהב - שהוגשה במהלך הכנת עוף צלוי. אז כיצד הגיבה השחקנית האמריקנית, מה דעתה על המלכה החותנת ואיך כל זה קשור לבוטסואנה?

 

הרומנטיקה ממשיכה לזרום מכיוון הממלכה: אחרי ההודעה הרשמית על אירוסיהם של הנסיך הארי (33) ומייגן מרקל (36) התפנו השניים להעניק ריאיון טלוויזיוני וחשפו כמה פרטים מפתיעים אודות הצעת הנישואים. הנסיך שלף טבעת בתחילת החודש, בזמן שבני הזוג שהו בביתם המשותף בארמון קנזיגטון והכינו עוף צלוי. "זו הייתה הפתעה מדהימה", סיפרה מרקל בריאיון ל-BBC. "זה היה כל כך מתוק, טבעי ורומנטי". הארי סיפר שארוסתו הטרייה אפילו לא נתנה לו לסיים את המשפט ושאלה מתי תוכל להשיב בחיוב. "אני חושב שהצלחתי להפתיע אותה", אמר.

 

אם הקראש שלכם על הנסיך לא היה גדול מספיק עד עכשיו, שימו לב לדברים שאמר על ארוסתו הטרייה. "התאהבתי במייגן במהירות הבזק. כל הכוכבים הסתדרו בשורה והכל היה מושלם. פתאום הגיעה אישה יפה שפשוט מעדה לתוך חיי - ואני מעדתי לתוך חייה".

 

ברור שהיא אמרה "איי דו". מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
ברור שהיא אמרה "איי דו". מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

נניח לרגע את הרומנטיקה בצד ונתרכז במה שחשוב באמת: הטבעת. "היא עשויה זהב צהוב כי זה הסוג המועדף על מייגן. שתי האבנים החיצוניות נלקחו מהאוסף של אמי, הנסיכה דיאנה, כדי לסמל את העובדה שהיא תמיד איתנו". מרקל התרגשה עמוקות מהמחווה ודיברה על הנסיכה המנוחה. "אני חושבת שכל דבר שהארי עושה מלא בהתחשבות ותשומת לב. אני אף פעם לא אזכה לפגוש את אמו וחשוב לי לדעת שהיא חלק מאיתנו. פגשתי את הדודות של הארי ואנשים נוספים שהיו משמעותיים עבור אימא שלו ואני מרגישה שאני מכירה חלק מהנסיכה דיאנה דרכם. זה מאוד מיוחד".

 

בת משפחה שמרקל כן זכתה לפגוש הייתה המלכה אליזבת'. "זה היה כבוד גדול לפגוש אותה. לא רק כמלכה, אלא כסבתא של הארי. כשנפגשנו הרגשתי שניתנה לי זכות גדולה. היא אישה מדהימה".

 

בני הזוג גרים מול הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, וגם עליהם יש לשניים רק מילים חמות. "וויליאם וקתרין רצו לפגוש אותה ועשינו את זה כמה פעמים", סיפר הארי. "הם היו מדהימים ותמכו בנו מאוד. כל המשפחה, כולל הסבים שלי, תמכו בנו מאוד לאורך כל התהליך".

 

"המלכה היא אישה מדהימה". מרקל על החותנת לעתיד (Gettyimages)
"המלכה היא אישה מדהימה". מרקל על החותנת לעתידGettyimages

השחקנית התייחסה להיותה אמריקאית שנכנסת לבית המלוכה הבריטי, דבר שאינו מובן מאליו כשמדובר בחוקי הארמון הנוקשים. "גדלתי בארצות הברית ושם אין הרבה הבנה בנוגע למשפחת המלוכה. אני יכולה להבין את העניין הציבורי, אבל לא ידעתי עליו כלום ולפני שנפגשנו שאלתי רק שאלה אחת" 'האם הוא נחמד?'". גם הארי סיפר שלא הכיר את השחקנית ומעולם לא צפה ב"חליפות" בה היא מככבת. "הופתעתי לטובה כשנכנסתי לחדר וראיתי אותה. אמרתי לעצמי שעכשיו זה הזמן לגשת אליה ולנהל שיחה טובה".

 

עוד סיפרו השניים כי הכירו דרך חברה משותפת והעדיפו שלא לחשוף את זהותה של השדכנית המסתורית. "נפגשנו שוב בלונדון ואחרי שלושה או ארבעה שבועות שכנעתי אותה להצטרף אלי כשביקרתי בבוצואנה. בילינו יחד חמישה ימים מדהימים". שלא ייגמר לכם, חמודים.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018