ריחו"ל
אחי זה הכי: הנסיך הארי ביקש מהנסיך וויליאם שיהיה השושבין שלו
המאורס הטרי ביקש מאחיו הגדול שילווה אותו ביום החשוב בחייו, אך אל דאגה, הוא לא יהיה היחיד: גם לג'ורג' ולשרלוט הקטנטנים מובטחים תפקידים במהלך החתונה. אנחנו לא יכולים לחכות כבר!

החתן והשושבין. הנסיכים וויליאם והארי (Gettyimages)
החתן והשושבין. הנסיכים וויליאם והאריGettyimages

 

עבר כבר שבוע מאז שהכריזו הנסיך הארי (33) ובת זוגו, השחקנית מייגן מרקל (36) על אירוסיהם, אבל ההתרגשות עוד לא חלפה ואם להיות כנים, אנחנו בספק אם היא תעבור עד מאי, החודש המיוחל בו תתקיים החתונה.

 

כעת, אנחנו שמחים לעדכן כי הג'ינג'י הלוהט ביקש מאחיו הגדול, הנסיך וויליאם (35), שיהיה השושבין שלו בחתונה. אנחנו מדמיינים את זה וכבר דומעים, באמת.

 

אנחנו לא בוכים, נכנס לנו משהו לעין (Gettyimages)
אנחנו לא בוכים, נכנס לנו משהו לעיןGettyimages

 

"לנסיך הארי יש כמה חברים טובים אבל זה היה ברור שהוא יבקש מאחיו הגדול", סיפר מקורב לבית המלוכה לאתר Us Weekly, ואילו מקורב נוסף הרחיב והוסיף: "גם לנסיך ג'ורג' (4) ולנסיכה שרלוט (שנתיים) יהיו תפקידים במהלך החתונה, בדיוק כמו שהיה בחתונה של פיפה". חלום שלנו שהנסיך ג'ורג' יחזיק את הטבעות ושהנסיכה שרלוט תפזר ורדים, אל תהרסו לנו.

 

מקווים שאתם מתרגשים לפחות כמונו. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: gettyimages)
מקווים שאתם מתרגשים לפחות כמונו. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: gettyimages

 

"אנחנו מאוד מתרגשים ומאושרים בשביל הארי ומייגן", אמר הנסיך וויליאם זמן קצר לאחר הכרזת האירוסים, והוסיף: "אנחנו מאחלים להם את כל האושר שבעולם, בתקופה המרגשת הזו". כמובן שהנסיך וויליאם לא פספס הזדמנות לעקוץ את אחיו הקטן והוסיף: "אני רק מקווה שזה ירחיק את הארי מהמקרר שלי והוא יפסיק לאכול לי את כל האוכל, מה שהוא עושה בקביעות במהלך השנים האחרונות". הארי, שתדע, המקרר שלנו תמיד פתוח בשבילך.

  

אוי, אתם משהו (צילום: MCT)
אוי, אתם משהוצילום: MCT

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018