רכילות+
לוחמת: אייל גולן מבקר מעריצה במצב קשה בבית החולים
בני משפחתה של רבקה שנמצאת במצב קשה בבית החולים, פנו ברשתות החברתיות לכל מי שיכול לעזור להם להגיע אל הזמר, בתקווה שהוא יגיע לבקר את בתם. גולן, קיבל את מאות הפניות, הגיע לבקר ואנחנו לא מצליחים לעצור את הדמעות

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הזמר אייל גולן הגיע לרמב"ם היום (ג'), כדי לבקר את רבקה חיה קריספין, בת 26 מקרית ביאליק, שמאושפזת בבית החולים במצב קשה. קריספין, אחת ממעריצותיו הוותיקות של הזמר, ליוותה אותו מאז שהייתה בת ארבע ולאורך כל הקריירה שלו.

 

אייל גולן בבית החולים הבוקר עם רבקה חיה קריספין (צילום: נתנאל אייזיק )
אייל גולן בבית החולים הבוקר עם רבקה חיה קריספיןצילום: נתנאל אייזיק

לפני יומיים העלתה משפחתה פוסט מרגש לפייסבוק ובו ביקשה מגולן להגיע ולבקר אותה בבית החולים ולחזק אותה בהתמודדותה עם מחלתה. "חברים יקרים, צריכים את עזרתכם", נכתב בפוסט, "רבקה חיה קריספין במצב קשה ברמב"ם ומגיבה רק לשיר של אייל גולן לוחמת". בהמשך הפוסט, המשפחה ביקשה מכמה שיותר אנשים שישתפו את בקשתם, כדי שתגיע לזמר. אתמול, העלה גולן באינסטגרם פוסט ובו עדכן את מעריציו כי תיאם עם משפחתה של קריספין ביקור בתקווה שיוכל לעזור.

 

הבוקר, כאמור, הגיע הזמר למחלקה בה היא מאושפזת ושהה עם רבקה ומשפחתה במשך דקות ארוכות. את כניסתו של גולן ליווה שירו המפורסם "לוחמת" שבקע מחדרה של קריספין. לדברי המשפחה, השיר הזה מלווה את רבקה תקופה ארוכה והיא שואבת ממנו השראה להתמודדות עם מחלתה לאורך השנים. "היא לוחמת וזה גם מה שהיא אומרת על עצמה", אומרת אסתר קריספין, אמה של רבקה, "היא מאוד קשורה לאייל וידענו שהביקור שלו יחזק אותה מאוד. היא נלחמת כבר שנים במחלה, בגבורה, ועוד לא נגמרו הכוחות שלנו. אנחנו ממשיכים להילחם והשמיים הם הגבול". גולן שישב לצד מיטתה של רבקה למשך כל הביקור, החזיק את ידה וזכה ממנה ללחיצות חמות שריגשו את כל הנוכחים.


קריספין אובחנה בגיל שנתיים וחצי כמי שסובלת מנוירופיברומטוזיס, תסמונת הפוגעת במערכת העצבים. בעקבות המחלה התפתחו בגופה גידולים, אשר גרמו לאובדן ראייתה בגיל ארבע ולהידרדרות במצבה הרפואי מאז. למרות המגבלות הרבות שמחלתה גזרה עליה, קריספין הצליחה להתמודד בהצלחה לאורך השנים עם אתגרים רבים, ולהפוך לסיפור השראה עבור רבים. מאז שחלתה היא טופלה בבתי חולים שונים, לרבות רמב"ם. בשבוע וחצי האחרונים חלה החמרה במצבה והיא מאושפזת כעת במרכז האונקולוגי החדש ע"ש פישמן, ברמב"ם.


 (צילום: אור גפן)
צילום: אור גפן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018