ריחו"ל
הצ'ק מבר רפאלי לא הגיע? ג'רמי מיקס מתחמק מתשלום מזונות
הפושע-דוגמן בעל העיניים המהפנטות והעבר המפוקפק, ממשיך לפעול בניגוד לחוק ומתחמק מתשלום מזונות לאשתו ובנו. ואיך לומר, לא נראה לנו שכסף הוא הבעיה. לכל הפרטים

פושע נשאר פושע? ג'רמי מיקס (Gettyimages)
פושע נשאר פושע? ג'רמי מיקסGettyimages

 

מאז ומתמיד הקפדנו לתת הזדמנות שנייה לאנשים. אנחנו באמת מאמינים שיש מי שהיו רוצים לשנות את דרכיהם, לכפר על מעשיהם ולהיות אנשים טובים יותר. וזה בדיוק מה שחשבנו על הפושע החתיך ביותר בעולם, ג'רמי מיקס (33), שקיבל הזדמנות שנייה (ושלישית ורביעית וכו') והפך מאסיר לדוגמן לוהט.

 

אך כנראה שהבחור פחות בעניין של דרך הישר, אחרת איך תסבירו את זה שהוא מסרב לשלם מזונות לאשתו (הנבגדת, יש לומר), למרות שכיכב בקמפיינים מצליחים בעולם, ביניהם אפילו פה בישראל עם אחת, בר רפאלי, לחברת המשקפיים אותה היא מפרסמת. יש מצב שהוא עוד לא קיבל את הצ'ק? או שאולי זה פשוט היה שוטף פלוס 90? 

 

לפני עידן המאהבת. ג'רמי ומליסה מיקס (אינסטגרם)
לפני עידן המאהבת. ג'רמי ומליסה מיקסאינסטגרם

 

אתמול (ג') הגישה מליסה מיקס (39), אשתו לשעבר של הפושע החתיך, מסמכים לבית המשפט, בהם דרשה מהפושע לשלם דמי מזונות עבורה ועבור ילדיה, כך פורסם באתר TMZ. אגב, מעבר לדרישת התשלום, דאגה מליסה לקלל ולבייש את קלואי גרין (26), בת זוגו הנוכחית והמולטי מליונרית (בכל זאת, אביה הוא הבעלים של מותג האופנה המוביל "טופ-שופ") של הפושע החתיך: "קלואי היא זו**ה".

 

כמובן שזה לא נגמר בזה, אשתו לשעבר של מיקס מאשימה אותו בכך שהחליט לפתח קריירת דוגמנות, בזמן שהיא נאלצה לעצור את חייה, להפסיק את עיסוקיה

ולגדל את ג'רמי ג'וניור, בנם בן ה-8. עוד טענה מליסה כי מיקס העביר עליה ביקורת כשהעלתה תמונה לחשבון האינסטגרם שלה, כשהיא לבושה בהלבשה תחתונה בלבד, והוסיפה: "ג'רמי כל היום מסתובב על מסלול הדוגמנות כשהוא לובש תחתונים בלבד, אבל זה בסדר ואין בעיה שהבן שלנו רואים את זה, אבל כשאני מנסה לעזור לעצמי ולתדמית הציבורית שלי זה אסור? לא הייתה לי אפילו תדמית ציבורית אם ג'רמי לא היה מתנהג כפי שהתנהג".

 

פעם משפחה מאושאת (אינסטגרם)
פעם משפחה מאושאתאינסטגרם

היום הוא בקטע של המאהבת. מיקס וקלואי גרין (צילום: רפי דלויה)
היום הוא בקטע של המאהבת. מיקס וקלואי גריןצילום: רפי דלויה

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018