רכילות+
מעיין אשכנזי: "למה צריך להטריד נשים כשיש היום כל כך הרבה שעוסקות בזה?"
בוגרת "האח הגדול" התראיינה לכתבת השער במגזין "פנאי פלוס" והתייחסה בין השאר גם לקמפיין "#גם_אני" העוסק בהטרדות מיניות. "מה הבעיה להוציא שטר מהארנק במקום להטריד?"

 

 

יוצאת "האח הגדול" מעיין אשכנזי מככבת היום (ד') על שער מגזין "פנאי פלוס". בריאיון עימה דיברה על חוסר הביטחון שלה, הצהירה שהיא לא מגדירה את עצמה "אישה חזקה" וצוטטה בהתבטאות בעייתית למדי הנוגעת לקמפיין #גם_אני, המעודד נשים לשתף את סיפורן האישי בכל הקשור להטרדות מיניות. להלן קטע מהריאיון.

 

אשכנזי מדברת הרבה על חוסר הביטחון שלה. זה קצת לא מסתדר עם הלוק המצודד שלה, שבוודאי הקנה לה ים של מחזרים עוד הרבה לפני שהפכה למפורסמת. אולי זה קשור לכך שהייתה ילדה שמנה עד גיל 12. רגע לפני בת המצווה הרגישה שהיא חייבת לרזות. "ואז פשוט לא אכלתי חודשיים", היא נזכרת. "רזיתי 15 קילו בחודשיים שזה המון וזה גרוע. עד אז הייתי היחידה בחבורה שיש לה בטן, הייתי שונה מהאחרות ולא הסכמתי להיות שונה".

 

ומאז? נותרו שריטות?

"עם אוכל, למזלי, אני לא שרוטה. אין אצלי רק קינואה וסלט ואני לא מאלה שלא ראו פיצה חמש שנים. אני דופקת ג'חנון בשבת. אבל מבחינת ביטחון, יש משהו כנראה. אנשים שמנים תמיד יישארו שמנים, ובראש שלי כולן יותר שוות ממני".

 

 

מעיין אשכנזי פורצת בבכי מול המצלמה    (צילום: אסף מגל, עריכה: אסף אושי)

מעיין אשכנזי פורצת בבכי מול המצלמה    (צילום: אסף מגל, עריכה: אסף אושי)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אבל את בטוח מחוזרת. העזו להתחיל איתך גם כשידעו שאת עם אביחי?  

"היו חולי נפש. ניגש אליי מישהו בבר כשאביחי היה באילת ואמר לי: 'מה את צריכה אותו?'. אמרתי לו: 'תשמור על הכבוד שלך, זה יהיה הרבה יותר יפה', ואז הסתובבתי וטפחתי לעצמי על השכם שהעזתי להגיב לו. אני לא תופסת מעצמי אישה חזקה, וגם אחרים לא. גברים לא נרתעים ממני. הייתי רוצה להיות קצת יותר כמו רותם סלע, שמשדרת בעיניי עוצמה כזו. התדמית שלי, לדעתי, היא של אישה תמימה ורכה, ולא בא לי על זה כבר".

 

לפני זה לא העמדת גברים במקומם? יש לך סיפורי #metoo?  

"אני בכלל לא מבינה למה צריך להטריד כשיש היום כל כך הרבה נשים שעוסקות בזה. מה הבעיה להוציא שטר מהארנק במקום להטריד? למזלי, אותי לא הטרידו מינית. הייתי ברמנית שמונה שנים, אז ברור שקיבלתי הערות כל הזמן, אבל לא נפגעתי מזה ולא הרגשתי מחוללת. אבל אני בהחלט בעד ללכת לספר אם הטרידו אותך. שאף אחת לא תפחד מהטראומה וממה יגידו".

 

*הכתבה המלאה בגיליון החדש של פנאי פלוס, עכשיו בדוכנים

 

 (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018