ריחו"ל

הורים זהב: ג'ורג' ואמל קלוני מתחשבים בסביבה

ההורים הטריים עלו על טיסה לאנגליה יחד עם התאומים בני החצי שנה, וכדי למנוע מהנוסעים כאבי ראש כתוצאה מצרחות ובכי, חילקו לכולם אוזניות ואפילו צירפו פתק: "התאומים שלנו בדיוק גילו איך לצרוח! מקווים שזה יעזור לכם לחוויית טיסה קצת יותר שקטה". ומי הנוסע המפורסם הנוסף שהיה על הטיסה?

מוכנים לחלוק איתכם טיסה גם בלי האוזניות. ג'ורג' ואמל קלוני (Getty images)
מוכנים לחלוק איתכם טיסה גם בלי האוזניות. ג'ורג' ואמל קלוניGetty images

 

מכירים את זה שאתם באמצע טיסה ארוכה וכל מה שמתחשק לכם זה לעצום את העיניים, לתפוס תנומה קלה ולהמיר את שעות הטיסה לשינה, אבל כמה מושבים ליד ישנו תינוק צווחן, כזה שלא מפסיק לצרוח ולבכות והוריו, המיואשים והנבוכים, אינם מצליחים להרגיע אותו? אז לא במקרה של ג'ורג' (56) ואמל (39) קלוני.

 

מסתבר שהשניים, מעבר להיותם הפאוור-קאפל של הוליווד, סופר רגישים לסביבה ובמהלך טיסתם האחרונה לאנגליה, חילקו ההורים הטריים אוזניות לשאר הנוסעים, כדי שלא יסבלו מהבכי של התאומים אלה ואלכסנדר (שישה חודשים).

גם יפים וגם מתחשבים (Getty images)
גם יפים וגם מתחשביםGetty images

 

"התאומים שלנו בדיוק גילו איך לצרוח! מקווים שזה יעזור לכם לחוויית טיסה קצת יותר שקטה.", כתבו הזוג קלוני על פתקים שחילקו לנוסעים יחד עם האוזניות, כך מסר נוסע בר מזל שחלק טיסה עם השניים לאתר E!. אגב, מסתבר שעל אותה טיסה היה גם הבמאי קוונטין טרנטינו (54), שקיבל גם הוא אוזניות, אך מסתבר שהתאומים לא בכו במהלך הטיסה וכל חלוקת האוזניות הייתה לשווא.

 

 

שנסגור לכם טיסה לארץ? הגיע הזמן לביקור (Getty images)
שנסגור לכם טיסה לארץ? הגיע הזמן לביקורGetty images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018