רכילות+

בר פאלי: בהוליווד מצפים ממך להיות נחמדה ו"לזרום"

השחקנית הישראלית אומנם לא חוותה הצעה מפורשת בסגנון הארווי ויינשטיין על בשרה, אבל בהחלט ציפו ממנה להיות נחמדה יותר לאנשים בתעשייה. בריאיון למגזין "פנאי פלוס" היא מספרת על החיים בלוס אנג'לס, איך זה להתמזמז עם כריס אודונל כל יום על הסט, ומה היא חושבת על ההצלחה של גל גדות

 

צילום: יוגב אטיאס

צילום: יוגב אטיאס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אם אתם עדיין לא מאמינים באגדות הוליווד נוסח "היא הייתה מלצרית שהגישה קפה לבמאי והפכה לכוכבת בן לילה", תנו לנו לספר לכם סיפור: בר פאלי, 12 שנה בהוליווד, מקבלת לפני כשנה הצעה לשחק בפיילוט. מדובר במשהו שהסיכויים שיהפוך לסדרה אמיתית אינם ברורים, וגם אם כן, אף אחד לא מבטיח לפאלי תפקיד בו. אבל פאלי ספורטיבית, וזה המקצוע, והיא ניגשת לעניין.

 

לסדרה יקראו "ז'אן קלוד ואן ג'ונסון", וז'אן קלוד ואן דאם ישחק בה את עצמו, מין סאטירה משעשעת על הוליווד, שבה הוא עדיין כוכב קולנוע, אבל זהו רק סיפור כיסוי להיותו סוכן CIA שמציל את העולם. ערב אחד בצילומים מבחינה פאלי בחרבות יפניות הקרויות "סיי" על השולחן, אלה שוואן דאם מלהטט בהן בתפקיד, ומתחילה להשתעשע בהן. הכותב דייב קלהאם ("גודזילה") והבמאי מבחינים בה וזורקים לה כבדרך אגב: "אם תלמדי לעשות את זה טוב, נמצא דרך להראות את זה על המסך".

 

לא סיפרו לך שחורף בחוץ? בר פאלי לוהטת (צילום: שי כהן ארבל )
לא סיפרו לך שחורף בחוץ? בר פאלי לוהטתצילום: שי כהן ארבל

"אני די בטוחה שזה היה בצחוק", פאלי מספרת. "אבל חזרתי הביתה, מצאתי מורה לאומנות הלחימה הזו ועבדתי איתו על זה שלושה חודשים עד שהפכתי טובה ממש. עשינו וידאו ושלחתי את זה ליוצרים עם פתק שכתוב עליו 'זוכרים?'. עברו עוד כמה חודשים, ואז קיבלתי טלפון והבמאי אמר לי: 'אנחנו מקווים שלמדת עוד, כי אנחנו חוזרים לעניינים'. זה לא היה התפקיד שהייתי מיועדת לו, בפיילוט היה לי תפקיד אחר והרבה יותר קטן, אבל הם זכרו וקיימו את ההבטחה".

 

אז זו הוליווד האמיתית: עבודה קשה, ים של דמעות וזיעה, חודשים של המתנה והזדמנויות שרבבות מחכים להם ומצריכים מאמצים מיוחדים בשביל לזכות בתפקיד. פאלי, 33, כבר שוחה בחומר. היא לגמרי שם וצברה כבר רזומה מרשים: תפקידים מובילים בסרטים "רווח וכאב" של מייקל ביי עם מרק וולברג וב"נון־סטופ" עם ליאם ניסן, התפקיד של הלנה מטרויה בסדרה "אגדות המחר" של DC ותפקיד בסדרה " NCIS לוס אנג'לס", שבה היא משתתפת כבר ארבע עונות ומשחקת סוכנת פדרלית, מושא אהבתו של כריס אודונל החתיך.

 

להתמזמז עם כריס אודונל זה הדיי ג'וב שלך.

"קצת, כן. הם כבר תשע עונות באוויר וזה סט מתוקתק וקל, אז זה אחלה עבודה. כשאני עובדת בסדרות אחרות, אני מבינה עד כמה. שם אף פעם לא מסיימים אחרי 19:00 בערב, וזה נהדר, זה טוב שיש לך עדיין חיים. כריס ואל אל קול ג'יי הם אחלה אנשים. וכן, יש נשיקות וזה תמיד מאוד מביך ואני תמיד מתחילה להתנהג כמו בת שש כשזה מגיע, אבל ברגע שיש אקשן זה עובר. כריס הוא כבר חבר, אז ליצור כימיה כזו זה לא טבעי, בטח כשיש עוד המון אנשים מסביב. אני לא מתרגלת לזה".


ליידי אין רד (צילום: שי כהן ארבל )
ליידי אין רדצילום: שי כהן ארבל

וסיפורים נוסח הארווי ויינשטיין היו לך?

"כשרק כשהגעתי ללוס אנג'לס הייתה לי פגישה עם סוכן פוטנציאלי, שזה ביג דיל ומשהו שאת מאוד רוצה בתור שחקנית מתחילה, וזה היה במסעדה בשעות היום. במהלך הארוחה מישהו ניגש אלינו וביקש את הטלפון שלי באופן מאוד לא נעים ומאוד לא מנומס, ואמרתי לו שאני לא מעוניינת, בלי להישמע נחמדה מדי. כשהוא עזב את השולחן, המנג'ר הפוטנציאלי הזה אמר לי: 'את לא יודעת בכלל מי זה, למה היית גסה אליו?'. הוא האשים אותי, אפילו שמי שהיה גס זה בכלל זה שהתחיל איתי. הוא רצה שאני אזרום כי זה מה שמצפים ממך בהוליווד, שבתור שחקנית תהיי נחמדה ותזרמי. הייתי בת 21 וזה לא היה כיף, אבל אף פעם לא היו לי הצעות מפורשות של ממש, ותמיד חשבתי שלא יכול להיות שמישהו יוציא מיליונים על סרט ויחליט ללהק אליו שחקנית רק מפני שהיא שכבה איתו. עכשיו כשאני שומעת סיפורים על הארווי ויינשטיין, אני מבינה שהייתי נאיבית. אני מאוד שמחה שהכול יוצא עכשיו החוצה, אנחנו מתאחדות בלי לדעת ובלי לתכנן, וזה נהדר".  

 

לא בר רפאלי, בר פאלי (צילום: שי כהן ארבל )
לא בר רפאלי, בר פאליצילום: שי כהן ארבל

 

כשהיא לא לבושה בשמלות שישאירו אתכם פעורי פה או מצטלמת לסדרה, פאלי מבלה את ימיה בדירתה בווסט הוליווד עם בעלה, איאן קסנר, תסריטאי ממוצא קנדי, ועם שני הכלבים שלהם, שעונים לשמות ניקי בוי וליטל אודרי הפבורן.  

 

הם הכירו לפני תשע שנים, נפגשו באחת מההוליווד פארטיז. היא חגגה את הפיילוט הראשון שהתקבלה אליו עם חבר ישראלי שהגיע לביקור, הוא היה על הבר ושמע שהיא מישראל והתלהב עד הגג. "הוא יהודי שהתנדב בקיבוצים בישראל בתור תיכוניסט והוא חולה על הארץ", היא מספרת. "לא תמיד הוא מבין את המנטליות עד הסוף, נגיד שאני קוראת לגברים אחרים 'מאמי', הוא ממש לא מבין את זה, או שגבר אחר קורא לו 'נשמה', גם את זה קצת קשה לו לעכל. אבל כגבר יהודי הוא מבין את הנוירוטיות שלי ואנחנו חוגגים ביחד חנוכה, וזה כיף".

 

בגיל 33 השאלה הישראלית המתבקשת היא ברורה, מה עם ילדים?

"בינתיים התשובה היא לא, ואני בסדר עם זה. אני מאוד אוהבת את החיים שלי עכשיו, ואני יודעת שברגע שיהיה ילד אני אחיה בשבילו, אז אני רוצה עוד קצת לחיות בשביל עצמי. בלוס אנג'לס יש לכולן תסביך פיטר פן, אז אף אחד לא מציק לי שם. פה זה יותר קורה, וזה לא כל כך קול בעיניי, זה מאוד אישי, ומאוד ביני לבין בעלי".

 

לוהטת על שטיחים אדומים (צילום: gettyimages)
לוהטת על שטיחים אדומיםצילום: gettyimages

בישראל פאלי עדיין לא מאוד מוכרת. התגובה הראשונה של רוב האנשים שישמעו את השם בר פאלי תהיה להעיר על הדמיון לשם של בר רפאלי, ופאלי מסרבת להתעצבן. "אני רוב הזמן לא פה, אז אני לא מרגישה את זה", היא טוענת. "ברור לי שאם אני משחקת בסדרה שלא מוקרנת פה אז זה לא כל כך מוחשי ואנשים לא יודעים מה אני עושה וזה בסדר. במשך השנים פחות עניין אותי להוציא אייטמים על אודותיי, זה מלחיץ אותי אפילו. בישראל לא עשיתי הרבה עבודות אז אני פחות בתודעה. ועדיין, בשנים האחרונות, עם הרשתות החברתיות, המון ישראלים פונים אליי וכותבים לי דברים מאוד מרגשים וזה נורא כיף".

 

לשחק בישראל זה משהו שאת רוצה?

"כן, יוצא תוכן מאוד מעניין מכאן. בגלל התקציבים הקטנים הכול מרוכז יותר בדמויות וזה מאוד לא אמריקני. אני רואה דברים ישראליים ומאוד מתרגשת, זה נוגע בי בהמון דרכים. יש המון דברים שאני רוצה עוד לעשות. עכשיו ראיתי את הסרט החדש של וודי אלן ונורא נהניתי. הייתי מתה לעשות את התפקיד של קייט ווינסלט, אבל אין מה לעשות, אני לא יכולה בגלל המבטא".

 

עדיין יש לך מבטא?

"כן, ואני עדיין מנסה להיפטר ממנו". 

 

גם לגל גדות יש מבטא, אפילו שגיאות באנגלית, ותראי מה נהיה. 

"אני לא חושבת שיש לה שגיאות, אני לא שמעתי כאלה. אני מכירה את גל גדות כבר שנים. פגשתי אותה בשנים הראשונות שלה פה כמה פעמים, והיא מאוד מקסימה ומעוררת השראה. זה מדהים מה שקרה איתה, היא פאקינג וונדר וומן".

 

הריאיון המלא עם בר פאלי בגליון פנאי פלוס החדש - עכשיו בדוכנים


 (צילום: שי כהן ארבל )
צילום: שי כהן ארבל

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018