ריחו"ל
בושות בממלכה: גיסתה לעתיד של מייגן מרקל נעצרה
גיסתה לעתיד של ארוסתו של הנסיך הארי נעצרה לאחר שתקפה את בן זוגה בערב השנה החדשה. הנה עוד סיבה לכך שהמלכה, ככל הנראה, מתהפכת בשנתה. וטיפ לאחיה הגדול של מרקל, שדואג ומוטרד מכך שלא יקבל הזמנה: אחרי הסיפור הזה - יש יותר סיכוי שאנחנו נקבל אחת. רק אומרים

אז את תזמיני את אחיך לחתונה? מייגן מרקל (Gerryimages)
אז את תזמיני את אחיך לחתונה? מייגן מרקלGerryimages

 

אין ספק שהתחושה שמגיעה מבית המלוכה היא כי המלכה אליזבת' (91) התרככה. בכל זאת, לאחרונה גילתה המלכה גמישות מפתיעה, כשהזמינה את ארוסתו של הנסיך הארי (33), השחקנית מייגן מרקל (36), להצטרף לחגיגות הכריסמס המלכותיות וזה עוד לפני שהצטרפה באופו רשמי למשפחה. ועזבו את זה שהיא אישרה לנסיך הג'ינג'י להתחתן עם אמריקנית, גרושה וכהת עור, את זה אפילו אנחנו עוד לא עיכלנו.

 

מרקל, שעובדת על נימוסים מלכותיים ועושה כל שביכולתה, החל משינוי לוק דרסטי (ביי סקיני ג'ינס קרועים ושלום מעילים היסטריים ויוקרתיים) ועד לקידה הולמת כדי להתאים את עצמה במהירות למשפחת המלוכה, נתקלת בקשיים הפוגעים בתדמיתה וזה אפילו לא באשמתה.


פחות בקטע של בושות משפחתיות. מרקל והנסיך הארי (Gerryimages)
פחות בקטע של בושות משפחתיות. מרקל והנסיך האריGerryimages

 

אתמול (ש') פורסם באתרי החדשות והרכילות מעבר לים כי גיסתה לעתיד של מרקל, דארלן בלנאנט, המאורסת לתומאס מרקל ג'וניור, אחיה למחצה של השחקנית, נעצרה לאחר שתקפה את בן זוגה בערב השנה החדשה. ואם תשאלו את אחיה של השחקנית ממה הוא באמת מודאג, אז זה לא מהסימנים שאולי נשארו עליו אלא מהעבודה שזה כנראה יפגע באפשרות שהוא יוזמן לחתונה, כך דווח באתר Us Weekly.

 

"אני לא יודע אם מייגן תוכל להזמין את מי שהיא רוצה לחתונה", אמר אחיה למחצה כשהתראיין בחודש דצמבר האחרון ל-Daily Mail, והוסיף: "אם היא תרצה אותי שם היא תיצור איתי קשר. מייגן יודעת איפה למצוא אותי, אבל זה תלוי רק בה. אני לא אתנגד לצפות באחותי הקטנה בחתונה הגדולה ביותר בעולם". כן, אחרי הבושות האלה, אתה יכול לשכוח מזה.


משפחה לא בוחרים (צילום: Gettyimages)
משפחה לא בוחריםצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018