רכילות+
יעל בר זוהר וגיא זוארץ: במקום לבגוד אחד בשנייה, אנחנו משחקים יחד
בני הזוג הצטלמו לשער "פנאי פלוס" ועל הדרך הסבירו לנו למה הם רצו לשחק בהצגה בה הם מגלמים אנשים שבוגדים בבני הזוג שלהם, האם יש סיכוי שזה יקרה להם במציאות ולמה הטיסות של גיא ל"הישרדות" דווקא עוזרות לזוגיות שלהם

 

צילום: ליהי קרופניק

צילום: ליהי קרופניק

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

תמונות מחיי הנישואים: יש מי שיגיד שמדובר באקט של התאבדות - שני טאלנטים מוכשרים שחולקים חיים ומשפחה ועכשיו החליטו לחלוק גם הצגה חדשה שבה שניהם משתתפים - "פעם בשנה", בבימויו

של אלון אופיר, המספר את סיפורם של גבר ואישה שנפגשים במקרה במסעדה הרחק מביתם. הגבר שולח לשולחנה של האישה סטייק, ומתחיל רומן ביניהם.

 

מאז הם נפגשים פעם בשנה, במשך 25 שנה, אותו חדר בבית המלון שבו היו יחד לראשונה. השניים מרגישים כי זהו מהלך נכון עבורם גם במערכת היחסים הפרטית שלהם. "אף פעם לא היה לי קל לשחק בת זוג של מישהו אחר וגם לא לראות את גיא מגלם אהוב של מישהי אחרת", מסבירה בר־זוהר. "במחזה הספציפי הזה, אני אפילו לא יכולה לראות בדמיון שגיא משחק את התפקיד לצדה של שחקנית אחרת מלבדי".

 

"כשחקן, יש לך הזדהות עם הדמות ואתה מתחבר אליה, וזה לא אומר שאתה מזדהה עם עניין הבגידה אלא עם התהליכים", מחדד זו־ארץ. "זהו רומן ממושך וזה אומר שנבנית מערכת יחסים והם משתפים זה את זה במה שעובר עליהם, בקשרים עם בן הזוג. יש שלב שבו הדמות שלי אומרת לרוני שהיא מרגישה שהיא החברה הכי טובה של אשתו, כי היא מכירה את הסיפורים והילדים ויודעת הכל. יש קטע שבו היא מספרת לו איך בעלה לא מפרגן להצלחה ולהתפתחות שלה. זה מה שמרגש בעיניי, שהם מציפים דברים מהחיים". 

 

הראיון המלא עם יעל בר זוהר וגיא זוארץ בגליון "פנאי פלוס" החדש - עכשיו בדוכנים

 

שער זוגי. יעל בר זוהר וגיא זו ארץ (צילום: דביר כחלון )
שער זוגי. יעל בר זוהר וגיא זו ארץצילום: דביר כחלון

 

חלום שלנו להיות חברים שלכם (צילום: דביר כחלון )
חלום שלנו להיות חברים שלכםצילום: דביר כחלון

אפשר להיות זבוב על הקיר במטבח? (צילום: דביר כחלון )
אפשר להיות זבוב על הקיר במטבח?צילום: דביר כחלון

תחבק גם אותנו (צילום: דביר כחלון )
תחבק גם אותנוצילום: דביר כחלון

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018