ריחו"ל
בגיל 57: יו גרנט מצפה לילד חמישי
זוגתו של השחקן הבריטי בהיריון ונושאת את ילדם השלישי בבטנה. לגרנט יש עוד שני ילדים עם מזכירה במסעדה סינית שנהג לפקוד בלונדון, והשתיים גם ילדו לסירוגין. מבולבלים? קבלו את כל הפרטים

מזל טוב! יו גרנט ואנה אברשטיין (צילום: gettyimages)
מזל טוב! יו גרנט ואנה אברשטייןצילום: gettyimages

השחקן בעל המבטא הבריטי הכי הורס בהוליווד, יו גרנט (57) ובת זוגו אנה אברשטיין, מצפים בימים אלה לילד נוסף. זהו היריונה השלישי של המפיקה השוודית, אך יהיה זה ילדו החמישי של גרנט. לשחקן יש שני ילדים נוספים עם האקסית טינגלן הונג, מזכירה במסעדה סינית בלונדון בה נהג לאכול.

 

גרנט אמנם הפך לאבא בשלב מאוחר יחסית של חייו, בגיל 51, אבל מודה שהשתוקק לילדים: "כולם צדקו במשך כל השנים האלה", אמר השחקן כשהתארח בתוכנית של אלן דג'נרס בשנת 2012, והוסיף: "תמיד שאלו אותי 'יו, למה אין לך ילדים? זה ישנה לך את החיים הטובים, ועכשיו, כשיש לי ילד, אני ממליץ על זה לכולם, זה משנה את החיים".


מזגזג בין בנות זוג (צילום: gettyimages)
מזגזג בין בנות זוגצילום: gettyimages

אגב, זה אולי הזמן לציין שהבחור אמנם אבא טוב אבל לא בהכרח בן זוג לדוגמא. גרנט דילג בין האקסית, הונג, לבת זוגו הנוכחית, אברשטיין, והשתיים ילדו לו ילדים בתורות. כלומר, בשנת 2011 נולדה לו בתו, טבת'ה, מהרומן עם הונג (ופירוש שמה הסיני של בתו הוא "הפתעה נעימה"), בספטמבר 2012 נולד בנו ג'ון מאברשטיין, ואז גרנט חזר להונג, והביא איתה את בנו פליקס ב-2013, ושב לזרועותיה של אברשטיין ועשה איתה עוד ילד ב-2015. כאמור, לא מה שהיינו רוצים להביא הביתה לאמא.


ואנחנו לא שוכחים לך את הסיפור עם אליזבת הארלי (צילום: Gettyimages)
ואנחנו לא שוכחים לך את הסיפור עם אליזבת הארליצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018