שיק או שוק

גל גדות כובשת (שוב) את השטיח האדום

הוונדר וומן הלאומית שלנו ובעלה, ירון ורסנו, הגיעו לגילדת המפיקים וצעדו על השטיח האדום יחד עם שאר כוכבות הוליווד הגדולות. אז נכון, לא הפעם הראשונה (או העשירית) של גל על השטיח האדום, אבל זה ממש לא אומר שזה לא מלהיב אותנו כל פעם מחדש

נוצצים על השטיח. גל גדות וירון ורסנו (צילום: Gettyimages)
נוצצים על השטיח. גל גדות וירון ורסנוצילום: Gettyimages

 

בזמן שאתם העברתם את סוף השבוע האחרון עם תאורת חירום ונסיונות כושלים להטעין את הטלפון באוטו, יש כאלה שבכלל פיזרו אבק כוכבים וצעדו על השטיח האדום בשמלות דקיקות ומדויקות, נגיד כמו במקרה של הוונדר וומן הלאומית שלנו - גל גדות, ששוב עשתה זאת, ובגדול.

 

היסטרית!  (צילום: Gettyimages)
היסטרית! צילום: Gettyimages
 

 

אתמול (שבת) התקיימה גילדת המפיקים ה-29 במלון "בוורלי הילטון", בבוורלי הילס, וכמובן שמי שגנבה את ההצגה (לפחות מבחינתנו) הייתה גדות - שהגיעה מלווה בבעלה, ירון ורסנו. אז נכון, זו לא הפעם הראשונה שגדות צועדת על השטיח יחד עם כל הכוכבים הגדולים, ורק בתחילת החודש הגיעה הוונדר וומן לטקס פרסי גלובוס הזהב ואפילו הגישה פרס, אבל זה לא אומר שאנחנו לא נתלהב מכך כל פעם מחדש.

 

אז למרות שכל העיניים (או לפחות העיניים שלנו) היו על גדות, אי אפשר להתעלם משאר כוכבות הוליווד הנוצצות שהגיעו לטקס, ביניהן: ריס וויתרספון, קרי וושינגטוןגווינת' פאלטרו, פרנקי שו, ההריונית הקורנת אווה לונוגריה, ניקי ריד ואליזבת' מוס. ומה אתם חושבים על השמלות שלבשו הכוכבות?

  

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018