פפראצי

סערה, איזו סערה? יונתן רושפלד חוזר מחויך לישראל

לא מזג האוויר החורפי ובטח לא השמועות שהגיעו אלינו כל הדרך מתאילנד לגבי ההתנהגות הבעייתית של השף, ייגרמו לו להוריד את החיוך מהפנים. רושפלד חזר לארץ אל קבלת פנים חמה במיוחד (מצלמי הפפראצי, המשפחה דווקא לא הייתה) ונראה די מבסוט מכל העניין סביבו

 

יונתן רושפלד חוזר לישראל    (צילום: משי בן עמי)

יונתן רושפלד חוזר לישראל    (צילום: משי בן עמי)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בתחילת השבוע גילינו שיונתן רושפלד, השף הידוע, עזב (או הועזב, תלוי איך אתם מסתכלים על זה) את הדוקו ריאליטי "גולסטאר" לאחר שהטיח הערות מיניות באחד המתמודדים האחרים. הבוקר (ו'), הוא כבר נחת בישראל בשעה 07:45, ויצא אל אולם המחכים כשהוא לא נראה מופתע מכל תשומת הלב סביבו.

 

רושפלד, שנחת בגפו, יצא אל האולם עם מזוודה אחת בלבד (אולי הוא ידע מראש שזה יהיה קצר?), ולא הוריד את הטלפון הנייד לשנייה מהאוזן. בין לבין, הוא נראה מחויך מההמולה, אבל לא הסכים לומר ולו מילה אחת לעשרות הכתבים ומצלמות הפפראצי שהקיפו אותו. למה ככה יונתן? באמת שהיינו מוכנים לשמוע מה באמת קרה בתאילנד.

 

שמח וטוב לבב. יונתן רושפלד חוזר מחייך לישראל (צילום: יאיר שגיא)
שמח וטוב לבב. יונתן רושפלד חוזר מחייך לישראל

 

על מה כל המהומה, חברים? (צילום: יאיר שגיא)
על מה כל המהומה, חברים?
 

להזכירכם, בתחילת החודש, השף טס יחד עם נבחרת סלבס מכובדת, שכללה את אייל גולן, ירון ברלד, רז זהבי, דין מירושניקוב, פליקס חלפון, דוד רביבו, חיים שועי (חמימו יוצא "האח הגדול"), אלכסיי מורוזוב ("היפה והחנון"), יוסי בובליל והמתמודד האנונימי, אושר קסרי, לצילומי העונה החדשה של הדוקו ריאליטי "גולסטאר" בתאילנד.

 

שבוע אחרי שהוא עזב את הארץ, התפרסמה כתבת תחקיר במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות", ובה התגלה הצד האפל של השף המוכשר, שהיה מתעלל סדרתי באנשים סביבו. "המטרה העיקרית שלו הייתה מיכל אנסקי, שהוא ממש בז לה", סיפר גורם בהפקת "מאסטר שף", "היא סבלה ממנו במיוחד. 'את לא מבינה כלום' או 'מי את בכלל' היו שני משפטים כמעט בסיסיים בשיח איתה". מתמודד לשעבר בתוכנית סיפר: "באחד השלבים החשובים בעונה היה ריב בין השופטים על מי יעלה. שמענו צרחות וכולנו השתתקנו. שמעתי את רושפלד צורח כמו משוגע וקורא לאנסקי 'חתיכת זונה'. היא יצאה בוכה מהחדר ליד כולנו".

 

גם מתאילנד הגיעו עדויות על התנהגותו הבוטה של השף: רושפלד רדף אחרי המתמודד אושר קסרי עם מוט ברזל, עזב את הסט וחזר אליו כשהוא ממרר בבכי. גורמים בהפקה טענו כי הוא חווה ימים קשים בעקבות התחקיר. אולם, יומיים אחרי התקרית האלימה - הוא הטיח הערה מינית כלפי המתמודד דין מירושניקוב. בהמשך, תוך כדי משימה שנעשתה במיוחד עבורו, פרשן הספורט רז זהבי פנה לרושפלד ואמר כי: "כולנו החלטנו פה אחד שאתה צריך לעזוב את התוכנית". כמה שעות מאוחר יותר הודיע השף להפקת התוכנית כי הוא עוזב.

 

"מאמי, שנייה אני חוזר אלייך, יש לי מיקרופון בפנים" (צילום: יאיר שגיא)
"מאמי, שנייה אני חוזר אלייך, יש לי מיקרופון בפנים"

איפה יש מוניות? (צילום: יאיר שגיא)
איפה יש מוניות?

"אולי במקום לעמוד פה, שמישהו יזמין לי גט טקסי?" (צילום: יאיר שגיא)
"אולי במקום לעמוד פה, שמישהו יזמין לי גט טקסי?"

המזוודה לא גדולה במיוחד, ידעת שזה יהיה קצר? (צילום: יאיר שגיא)
המזוודה לא גדולה במיוחד, ידעת שזה יהיה קצר?

יאללה ביי (צילום: יאיר שגיא)
יאללה ביי

 

צילום: יאיר שגיא

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018