רכילות+
אסי עזר ורותם סלע: "אנחנו כמו ביבי, לא הולכים לשום מקום"
אי אפשר לברוח מרותם סלע ואסי עזר - המקום הראשון ברשימת "היפים והנכונים" של פנאי פלוס. הם נמצאים בכל מקום ואם אתם חושבים שזה יגרום להם לרצות לבלות קצת זמן בנפרד, אתם טועים. אז איך נראית הזוגיות הכי צמודה על המסך בחיים האמיתיים, האם הם מעדיפים להיות אחד עם השני מאשר עם הבעלים ואיך זה מרגיש להיות הכי יפים ונכונים? צפו
צילום: חגי דקל, עריכה: אסף אושי

צילום: חגי דקל, עריכה: אסף אושי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

המעמד מחייב. מקום ראשון ברשימת "היפים והנכונים" הוא לא עניין של מה בכך ואסי עזר מצדיק את תוארו ברשימת בקשות בלתי אפשרית למלצרית: שיהיה סלמון בסנדוויץ', בלי צלפים אבל תוסיפי מלפפון, בלי גבינת שמנת ואם אותו הדבר עם הקפה. "זה הוא ביום טוב, על מה את מדברת?", מגיבה רותם, עזר: "אני חייב, אכלתי מלא באל.איי והתערבתי עם מישהו שעד אפריל קוביות. אני נצמד לתפריט שלי, מה אני אעשה?".

 

שלישיית שוקולד מנטה מסטיק - הלא הם רותם סלע (34), אסי עזר (38) ועמוס, הצלע השלישית הקבועה - מצטופפים בנוחיות על אותו הספסל. לאחרונה הם צברו קילומטרז' מרשים של שעות יחד, יותר מעם המשפחות שלהם. מיד כשסיימו את הצילומים ל"רק רוצים לרקוד" שאותה הנחו, המשיכו סלע ועזר בק טו בק ל"הכוכב הבא" (גמר התוכנית ישודר ביום שלישי, 13.2, בשעה 21:00 בקשת 12), ועל הדרך הספיקו גם לעשות קמפיין זוגי ותוכנית קיץ ברדיו.

 

אם חשבתם שברגעים הספורים שבהם הם יכולים לעצור לרגע ואולי אפילו לנפוש, הם יעדיפו להתנתק זה מזה ולעשות זאת בנפרד, תחשבו שוב. גם את החופשות שלהם הם עושים יחד. הרגע הם חזרו מאל.איי, ולבד מכך, הספיקו לבלות יחד השנה גם בברצלונה ובלונדון. זו הסיבה שגם לחלוק את המקום הראשון ברשימה שלנו נראה לנו טבעי לחלוטין, ומתברר שגם להם.

 

הכי יפים, הכי נכונים. רותם סלע ואסי עזר (צילום: דודי חסון )
הכי יפים, הכי נכונים. רותם סלע ואסי עזרצילום: דודי חסון

"נראה לי הגיוני וגם כיפי", מצהיר עזר. "המצב המביך היה שאחד מאיתנו יהיה הראשון והשני שני, אבל בואי, זה לא שזה האוסקר. בחיים האמיתיים זה בכל מקרה לא תופס". סלע: "זה מגניב מאוד, אבל מבחינתי, זו הייתה עוד שנה מיני רבות של דרך ארוכה בתעשייה. עבדתי נורא נורא קשה וגם הפכתי לאמא לתינוק. כשנולד עוד ילד זה תמיד משמח, אבל זה גם היה אינטנסיבי".

 

זה נראה כאילו אתם יחד מאז ומתמיד. איך הרומן שלכם התחיל, בעצם?

סלע: "שנינו היינו כתבים בתוכנית של גיא פינס ביחד, לפני המון שנים. שלוש שנים חפפנו בתפקיד, אבל כמעט לא יצא לנו להיפגש, כי כל אחד יצא לאירועים אחרים". עזר: "אולי הייתה לנו שיחת מסדרון אחת בכל השלוש שנים האלו. הקשר התחיל באמת רק עם 'להיות איתה', כשחיפשתי מישהי שתגלם את נועה הולנדר".

 

במקום בר רפאלי, שהתחרטה ברגע האחרון. אתם בעצם חייבים לה הכל.

עזר: "כן. היא חייבת להידחף גם לכתבה הזאת? אבל כן. כמובן שזה אחרי שהייתי צריך לשכתב לגמרי את הדמות של נועה. הבמאי עודד רסקין היה משוגע על רותם. ראינו אותה ב'אבודים באפריקה' ושנינו נפלנו. אני ראיתי את זה בתאילנד. הבאתי איתי את הפרקים בגלל אורי פפר שהוא חבר, אבל אורי עושה תפקיד מופתי בפרק הראשון ונעלם, ואני המשכתי. יש סצנה שהיא יושבת בחדר עם מעיין אדם ועידן חביב והם משוחחים, והיא רק מסתכלת עליהם. אמרתי לעצמי: 'איך היא גונבת להם את ההצגה בשתיקה שלה". הרגשתי שהיא בזבזה שנים בקריירה הלא נכונה. אחרי שהיא הגיעה לאודישן, קפצנו אני ועודד כמו שני ילדים". סלע: "באמת?".

 

וההתאהבות, מתי היא קרתה?

עזר: "על הסט. רותם לא למדה משחק, וחפה מכל מיני גינונים של כאלה שכן למדו". סלע: "אבל כן למדתי! כבר עשר שנים עם ערן פסח". עזר: "היא הייתה כמו פלסטלינה, ואחרי כל סצנה היא באה ושאלה אותי איך היה. ואני, שהרגשתי אפס ליד הבמאי שהוא מלא ניסיון - זה עשה לי טוב". סלע: "בעונה השנייה כבר הטלתי וטו. בסצנות שלי אסי חייב להיות על הסט, הוא יודע לעשות לי את הפיין טיונינג".

 

הראיון המלא מאת מלי זיידמן בגיליון החדש של "פנאי פלוס", עכשיו בדוכנים!

 

50 היפים והנכונים - הרשימה המלאה

 

 

אתה יודע גם לעשות גלגלון? (צילום: דודי חסון )
אתה יודע גם לעשות גלגלון?צילום: דודי חסון

יפה ונכונה, גם בלי אסי לידה. סלע (צילום: דודי חסון )
יפה ונכונה, גם בלי אסי לידה. סלעצילום: דודי חסון

  

אוהבים אותך בלי סאונד. עזר (צילום: דודי חסון )
אוהבים אותך בלי סאונד. עזרצילום: דודי חסון

 

חלום שלנו למצוא חברים כמוכם (צילום: דודי חסון )
חלום שלנו למצוא חברים כמוכםצילום: דודי חסון

 

סטיילינג רותם סלע: ראובן כהן

סטיילינג אסי עזר: רינת אפרת

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018