פפראצי
היי, ריי: השחקן ליב שרייבר בישראל
כוכב הסדרה "ריי דונובן" נחת בישראל לרגל חתונה של חבר טוב וישהה בארץ שבוע שלם, במהלכו יבקר בכל האתרים התיירותיים. אנחנו נעקוב מקרוב, ולא רק בגלל שהוא רווק לוהט עכשיו. קבלו את כל התמונות

ברוך הבא יא לוהט. ליב שרייבר בישראל (צילום: מוטי לבטון)
ברוך הבא יא לוהט. ליב שרייבר בישראלצילום: מוטי לבטון

 

הכוכב ההוליוודי ליב שרייבר (50) הגיע בשקט בשקט לביקור בישראל, אבל אם הוא חשב שאנחנו לא נתלהב לראות את "ריי דונובן" בכבודו ובעצמו בארץ, הוא כנראה לא מכיר אותנו.

 

השחקן הלוהט נחת אתמול לביקור בן כמה ימים, והבוקר (ב'), כבר תפסנו אותו ביציאה מהמלון "רויאל ביץ" בו הוא שוהה במרכז תל אביב, כשהוא נראה, איך לומר, נפלא.


אנחנו מוכנים לעשות איתך קבלת שבת בכל יום בשבוע (צילום: מוטי לבטון)
אנחנו מוכנים לעשות איתך קבלת שבת בכל יום בשבועצילום: מוטי לבטון

 

השחקן, הידוע בעיקר בשל תפקידו כ"ריי דונובן" בסדרה תחת אותו שם (שמשודרת ב-yes), ומתפקידיו בקולנוע בסדרת סרטי האימה "צעקה" וב"אקס-מן המקור:

וולברין", הגיע לישראל כדי להשתתף בחתונה של חבר טוב שלו, מעצב שיער ישראלי מהוליווד בשם דניאל ארדמן שיתחתן בסוף השבוע הקרוב. שרייבר יהיה בארץ עד תחילת השבוע הבא, וצפוי לבקר בירושלים ובשאר המקומות התיירותיים. כמו כן, במהלך הביקור, הוא יגיע לאוניברסיטת תל אביב, שם יעביר סדנת אומן בהנחיית אוהד קנולר

 

זו ממש לא הפעם הראשונה של שרייבר בישראל והוא השתתף בעבר בנטיעות של קק"ל עם זוגתו לשעבר, השחקנית נעמי ווטס וילדיהם. שרייבר, יהודי חם וחבר אמת של ישראל, כבר העלה תמונה של חוף הים לאינסטגרם שלו וכתב שהוא מצפה בקוצר רוח למזג האוויר החם והחומוס הטוב. 

 

אל תתחבא, אנחנו לא ננשך. חזק (צילום: מוטי לבטון)
אל תתחבא, אנחנו לא ננשך. חזקצילום: מוטי לבטון

להזכירכם, לשחקן המצליח יש שלל חברים מישראל, ביניהם אורי פפר ואנחל בונני, שלמרבה הצער, לא נמצאים כרגע בארץ, אבל אנחנו נשמח להנעים את זמנו במקומם. כמו כן, אם הוא מחפש בת זוג חדשה, יהודייה כשרה מבית טוב, אנחנו לגמרי פנויים. רק אומרים.


למי התקשרת? (צילום: מוטי לבטון)
למי התקשרת?צילום: מוטי לבטון

יאללה, אנחנו אחריך. לאן הולכים? (צילום: מוטי לבטון)
יאללה, אנחנו אחריך. לאן הולכים?צילום: מוטי לבטון

 

ליב שרייבר במסעדת נאמוס במרינה בהרצליה
ליב שרייבר במסעדת נאמוס במרינה בהרצליה

טעים?
טעים?

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018