ריחו"ל

סמנתה נגד קארי: קים קטרל נכנסת בשרה ג'סיקה פרקר

השחקנית קים קטרל, סמנתה מ"סקס והעיר הגדולה" בשבילכם, פירסמה פוסט חריף בחשבון האינסטגרם שלה ויצאה נגד הקולגה כוכבת הסדרה, שרה ג'סיקה פרקר. בפוסט היא דורשת ממנה להפסיק "לנצל", לדבריה, את הטרגדיה האישית שלה (מותו של אחיה של קטרל) לצורך קידום תדמיתה הפומבית. קבלו את כל הפרטים

צ'ילבות. שרה ג'סיקה פרקר וקים קטרל בזמנים יפים יותר (צילום: יחסי ציבור)
צ'ילבות. שרה ג'סיקה פרקר וקים קטרל בזמנים יפים יותרצילום: יחסי ציבור

 

אם במקרה בניתם על איחוד מרגש של בנות "סקס והעיר הגדולה", תשריינו כרטיס להופעה של הספייס גירלז, כי זה האיחוד הנשי היחיד שתראו בזמן הקרוב.

 

האיבה בין השחקניות שרה ג'סיקה פרקר (52) לקים קטרל (61) עלתה מדרגה הערב (ש') לאחר שקטרל יצאה נגד ג'סיקה פרקר בצורה פומבית וחד משמעית בחשבון האינסטגרם שלה. השחקנית פרסמה תמונה בה נכתב "אני לא צריכה את האהבה או התמיכה שלך בשעה טראגית זו, שרה ג'סיקה פרקר" והוסיפה טקסט המיועד ישירות לקולגה לשעבר. "אימא שלי שאלה אותי היום 'מתי שרה ג'סיקה פרקר הצבועה הזאת תניח לך?'. הנסיונות החוזרים שלך ליצור איתי קשר מהווים תזכורת כואבת לאישה האכזרית שהיית בעבר וגם היום. תני לי להבהיר לך את זה (אם לא הצלחתי עד עכשיו). את לא המשפחה שלי, את לא חברה שלי. אני כותבת כדי להגיד לך אחת ולתמיד שתפסיקי לנצל את הטרגדיה שלי כדי לשמר את תדמית הילדה הטובה שלה". אאוץ'.

 

אין יותר ברור מזה. קטרל
אין יותר ברור מזה. קטרל
 

 

הטרגדיה האישית עליה מדברת קטרל עוסקת באחיה הצעיר, כריסטופר קטרל, שיצא מביתו בקנדה ב-30 בינואר ומאז נעלמו עקבותיו. השחקנית פרסמה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה וביקשה עזרה במציאתו אך למרבה הצער, גופתו של כריסטופר נמצאה מספר ימים לאחר מכן ונסיבות מותו נותרו מעורפלות.

 

ג'סיקה פרקר השתתפה בתחילת השבוע במסיבת עיתונאים כחלק מקידום סדרה בכיכובה, ודיברה על המקרה. "כשמישהו שהיה חלק מהחיים שלך, וזה לא משנה אם אתם בקשר או לא, סובל מסיבה מסויימת, חשוב להביע צער ולנחם. האדם הזה צריך לדעת שאתם שם בשבילו". בנוסף, השאירה השחקנית הודעת ניחומים בחשבון האינסטגרם של קטרל, מה שגרם לה לפרסם את ההודעה החריפה נגד הקולגה לשעבר. אז לא לבנות על איזה קוסמו משותף?

 

אל תפני אליי. קטרל נגד פרקר (צילום: יחסי ציבור)
אל תפני אליי. קטרל נגד פרקרצילום: יחסי ציבור

 

היחסים בין השחקניות מעולם לא היו טובים, למרות שבסדרה דמויותיהן היו בסטיז מעוררות קנאה. בריאיון שהעניקה קטרל לפירס מורגן בסוף 2017, היא סיפרה: "אף פעם לא היינו חברות. היינו קולגות ובמובן מסויים זה היה מאוד בריא כי אז יש קו ברור שעובר בין החיים האישיים לחיים המקצועיים. מעבר לזה, הלוואי שהיא היתה יותר נחמדה". עוד הוסיפה קטרל: "שיחררתי את סמנתה ואני לא מעוניינת יותר לחזור לדמות הזו. אני חושבת שאם הם רוצים סרט נוסף, הם צריכים ללהק שחקנית חדשה. אולי אפרו-אמריקאית אפילו או היספנית. זה יכול להיות נהדר".

 

 

 

ג'סיקה פרקר שצפתה בריאיון החליטה להגיב בתוכניתו של אנדי כהן, וסיפרה שהיא חוותה את תקופה הצילומים בצורה שונה. "התשובה שלה הותירה אותי שבורת לב, אני לא זוכרת ככה את התקופה ההיא. זה עצוב ואני חושבת שמה שקושר אותנו זו לזו היא החוויה שעברנו, שערבבה בין מקצועי ואישי כי מדובר בשנים רבות".

על תבנו על איחוד כזה בקרוב (או אי פעם). בנות סקס והעיר הגדולה (צילום: יחסי ציבור)
על תבנו על איחוד כזה בקרוב (או אי פעם). בנות סקס והעיר הגדולהצילום: יחסי ציבור

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018